«Ми сьогодні зібрались заради допомоги дітям та об’єднання небайдужих громадян», – за підтримкою Вікторії Москаленко у Миколаєві відбувся благодійний аукціон

Увечері 19 лютого за підтримкою голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відбувся благодійний аукціон «Миколаїв – ділись добром!». Усі лоти організаторам аукціону передавали відомі журналісти, режисери, теле- та радіоведучі, зірки українського шоу-бізнесу і просто небайдужі люди.

Насамперед, як говорить ідейний натхненник та співорганізатор аукціону Лілія Малкова, стояло питання підтримки онкохворих дітей та їх родин. Близькі і друзі Лілії та Віктора Москаленка замислювались хто чим може допомогти. Згодом з’явилась ідея благодійного аукціону. Миколаївську ініціативу охоче підхопили кияни: відомі журналісти, режисери, теле- та радіоведучі, зірки українського шоу-бізнесу.

Благодійний захід для допомоги онкохворим дітям за підтримкою голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко проходить уже вдруге. Нагадаємо, декілька місяців тому у фойє адміністративної будівлі Миколаївської обласної ради пройшла благодійна виставка-продаж робіт миколаївської художниці Олександри Березовенко. Тоді Вікторія Вікторівна говорила про необхідність продовжувати організацію заходів, які б сприяли об’єднанню небайдужих громадян заради благородної мети. Олександра Березовенко була однією із запрошених почесних гостей другого благодійного вечора.

Учасники благодійного аукціону.

«Народилася така благородна ідея – залучити для допомоги онкохворим дітям небайдужих громадян. Вклад міг зробити кожен бажаючий. Не було жодних обмежень щодо речей. Я підключилася на етапі організаційному, здійсненні інформаційного супроводу, щоб якомога більша кількість людей мала можливість підключитися до цієї акції. Хочу сказати, що такі аукціони дуже потрібні. Ми сьогодні зібралися заради допомоги дітям та об’єднання небайдужих громадян», – наголосила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

«Ми просто хотіли, аби всі небайдужі громадяни України, Миколаївської області долучилися до збору коштів на потреби онкохворих дітей. Ці хлопчики і дівчатка, які щодня, щохвилини і щогодини борються із важким захворюванням, потребують нашої з вами уваги і підтримки. Я дуже вдячна Києву. Жителі столиці виявилися напрочуд чуйними і надіслали для нашого благодійного аукціону силу-силенну різноманітних речей. Вони всі зацікавились і перейнялися нашою ідеєю. І ось тепер телефонують, пишуть і бажають нам успіхів у проведенні аукціону», – зазначила Лілія Малкова.

До речі, цього вечора відзнакою Миколаївської обласної ради «За заслуги перед Миколаївщиною» було нагороджено одного з активних учасників аукціону, Офіційного представника на півдні України Української Ради Миру, Голову Князівського дому Горчакових, мецената Андрія Горчакова.

Виручені цього вечора кошти від продажу лотів будуть направлені на лікування онкохворих дітей.

Прес-служба обласної ради

Добавить комментарий