А в подарунок – мобільний…

Благодійні справи завжди повертаються до людини сторицею, адже добрий вчинок уособлює в собі любов, турботу, добро. Приємно відзначити, що про ветеранів війни та праці досить активно турбуються в нашому районі. Всі питання, з якими я особисто звертаюся до влади, прагнуть вирішити оперативно та вчасно – це і пенсійні виплати, і відвідування вдома, і забезпечення за потреби ліками та вчасне проведення обстеження.

Так склалося, що в мене вийшов з ладу мобільний телефон. Куди лише я не звертався, щоб мені його відремонтували. Говорили, що стара модель і вже зробити з ним щось просто економічно не вигідно – краще купити новий. Із своїм проханням я звернувся до газети «Рідне Прибужжя» – особисто до редактора Тетяни Фабрикової, яка передала моє прохання народному депутату України Вадиму Підберезняку, а 9 лютого до моєї садиби завітали соціальний працівник Людмила Гакман та керівник громадської приймальні Наталія Гучкова (на фото) і вручили новий мобільник від депутата.

Я щиро вдячний усім цим людям за підтримку. На жаль, зараз не часто знайдеш людину, котра згодиться безкорисливо допомагати іншим. Але завжди слід пам’ятати, що зроблена добра справа, навіть незначна, окриляє і душевно збагачує.

Тож висловлюю щиросердечну подяку за надану допомогу. Бажаю всім міцного здоров’я, добробуту, великого людського щастя, успіхів у роботі, невичерпної енергії, родинного затишку і тепла!

Петро СЛИЩЕНКО, учасник війни, с. Антонівка

Добавить комментарий