Концерт у приміщенні лютеранської церкви

Керівництво Миколаївської обласної філармонії, із нагоди вісімдесятиріччя установи, на концертний сезон-2018 запланувало десятки концертів на Миколаївщині та за межами області. Артисти презентуватимуть нові програми та радуватимуть поціновувачів прекрасного своїм професіоналізмом.

Один із низки запланованих концертів солісти філармонії провели у приміщенні лютеранської церкви Христа Спасителя. Не змогли пропустити таке дійство, напевне, одні із найвідданіших шанувальників творчості солістів колективу, представники ТОВ «Золотий колос». Подібні заходи для них – не рідкість. Керівництво підприємства піклується про духовне зростання та культурний розвиток свого колективу. Тож намагаються не пропускати жоден із виступів солістів філармонії.

Справедливим буде зауважити, що, окрім таких заходів, для працівників ТОВ «Золотий колос» регулярно організовують різноманітні екскурсії, поїздки на всілякі виставки та концерти. Директор ТОВ «Золотий колос» Надія Іванова впевнена, що для її підлеглих немає кращого відпочинку, ніж спільно проведений час на подібних заходах. Зокрема такі події допомагають прикрасити сірі трудові будні та ще більше поєднати колектив.

У найближчому майбутньому на працівників ТОВ «Золотий колос» очікують десятки різноманітних концертів, виставок та свят. Один із найближчих – вечір пам’яті В. Висоцького, який має відбутися 31 січня у БК «Будівельників».

Микола КРУТИХ

Добавить комментарий