Нова техніка для рятувальників

Перший заступник голови обласної ради Іван Кухта взяв участь в урочистій передачі аварійно-рятувальної техніки підрозділам Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.

Символічно, що вручення техніки відбулося у День святого Миколая, 19 грудня, повідомила прес-служба облради.

Також у заході взяли участь голова ОДА Олексій Савченко, начальник обласного ГУ ДСНС генерал-майор служби цивільного захисту Максим Грицаєнко, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації Петро Камінський та депутат облради Федір Барна.

Рятувальники отримали два автомобілі Mitsubishi L200 з колісною формулою 4х4 для забезпечення реагування і перевезення вантажу та квадрокоптер для моніторингу місцевості на випадок надзвичайних ситуацій. Необхідно відзначити, що кошти на придбання техніки були виділені також з обласного бюджету – близько 1 800 000 гривень у рамках регіонально-цільової програми.

Перший заступник голови облради Іван Кухта привітав усіх присутніх зі святом та зазначив, що депутатський корпус і надалі буде підтримувати рятувальників, які виконують небезпечну і складну роботу, нерідко ризикуючи життям.

– Сучасні умови вимагають новітнього технічного оснащення, щоб ефективно та швидко виконувати поставлені завдання. Підрозділи ДСНС раніше зверталися до депутатів з проханням допомогти у придбанні новітньої техніки, і обласна рада, звичайно ж, не залишилася осторонь. Упевнений, депутатський корпус буде і надалі підтримувати наших рятувальників, адже вони завжди перші, – наголосив Іван Васильович.

Добавить комментарий