«Економіка України будується на створенні нових робочих місць», – Вікторія Москаленко взяла участь у форумі роботодавців

14 грудня у приміщенні Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру під гаслом «Грані співпраці в контексті новітніх змін» відбувся форум роботодавців, який організувала обласна служба зайнятості спільно з соціальними партнерами.

Зі словами привітань до учасників заходу звернулася голова обласної ради Вікторія Москаленко.

«Економіка України будується на створенні нових робочих місць, сплаті податків роботодавцями. Протягом трьох останніх років ми разом з вами спостерігаємо позитивні зрушення у цій сфері. Хочу подякувати всім без винятку керівникам підприємств-роботодавців.

Окремі слова вдячності хочу сказати сьогодні на адресу служби зайнятості Миколаївщини. Завдяки вам у співпраці з органами влади та місцевого самоврядування організовуються оплачувані громадські роботи, навчання нових професій, перенавчання і підвищення кваліфікації, здійснюється допомога тимчасово переміщеним особам, які волею долі та військових дій на сході держави опинилися у нашому регіоні, знайти свою справу і стати успішними людьми», – наголосила голова обласної ради Вікторія Москаленко.

У числі нагороджених – 40 роботодавців. Серед них варто відзначити такі найбільш ринкоутворюючі підприємства, як ТОВ СП «Нібулон», ФГ «Органік Сістемс», ФГ «Владам», ТОВ «Морський спеціалізований порт «Ніка Тера», ТОВ «Агрофірма «Лиманський», ПАТ «Первомайський молочноконсервний завод», а також підприємства малого і середнього бізнесу та фізичні особи-підприємці.

Державну відзнаку та почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України» присвоєно голові товариства «Малинівка» Новоодеського району Олександру Базилюку та голові фермерського господарства «Нива» Снігурівського району Олександру Єрмолаєву, повідомила прес-служба обласної ради.

Добавить комментарий