Депутати обговорили сесійні питання

18 грудня відбулось спільне засідання двох постійних депутатських комісій облради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту і з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства, розвитку зон відпочинку та туризму, повідомила прес-служба обласної ради.

Засідання відбулось у рамках підготовки до пленарного засідання 18-ї позачергової сесії обласної ради сьомого скликання. У роботі комісії взяли участь перший заступник голови облради Іван Кухта та заступник голови облради Андрій Кротов.

До порядку денного було внесено 36 питань. Два стрижневих питання стосувались бюджету. Депутати детально розглянули і опрацювали запропоновані фінансовим департаментом зміни до обласного бюджету 2017 року та проект бюджету на наступний рік. Як зазначив директор департаменту фінансів ОДА Вадим Іщенко, необхідність внесення змін до основного фінансового документа пов’язана з врегулюванням міжбюджетних відносин. Усі зміни були погоджені депутатами та запропоновані до розгляду на сесії.

Відносно питання про продовження строку дії Програми соціально-економічного розвитку «Миколаївщина 2017» на період до 2018 року, то це обумовлено необхідністю підготовки наступної програми з урахуванням норм та вимог чинного законодавства. З урахуванням пропозицій та зауважень юридичного відділу виконавчого апарату облради депутатами також прийнято позитивне рішення щодо його заслуховування у сесійному режимі.

Управління охорони здоров’я ОДА звернулося до депутатського корпусу з проханням продовжити до 2018 року дію цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз. Обговоривши це питання, депутати прийняли рішення про винесено його на розгляд позачергової сесії обласної ради.

Добавить комментарий