Збереження доріг – у пріоритеті: Миколаївщина отримала чотири нові пересувні габаритно-вагові комплекси

Церемонія передачі автомобілів відбулась 14 грудня. У ній взяли участь голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк, голова обласної ради Вікторія Москаленко, заступник голови ОДА Валентин Гайдаржи, народні депутати України Тарас Кремінь та Ігор Бриченко, повідомила прес-служба облради.

«Хочу подякувати центральному органу влади, Міністерству інфраструктури, Укртрансбезпеці за вирішення цього питання. Миколаївська обласна рада постійно тримає на контролі даний напрям. Відповідні звернення ми надсилали на адресу Кабінету Міністрів України. Я спілкувалася особисто з міністром Володимиром Омеляном. Тому сьогодні дуже приємно отримувати довгоочікуване устаткування для здійснення вагового контролю на автошляхах Миколаївщини», – акцентувала голова облради Вікторія Москаленко.

«Миколаївщина отримала чотири ГВК, Одеська область сьогодні теж отримує п’ять таких автомобілів. Три сьогодні вручено нашим сусідам херсонцям. Ці 12 ГВК – для південних транспортних артерій. Це принципово важливо, коли ми готуємося до старту дорожнього фонду. Коли величезна кількість доріг буде передаватись на баланс місцевих бюджетів. Але, з іншого боку, важливість габаритно-вагового комплексу, звичайно, буде зростати. Так само, як і відповідальність органів місцевої влади стосовно утримання, збереження доріг»,  –зазначив народний депутат України Тарас Кремінь.

«Ці ваги пройшли всю сертифікацію на статику і на динаміку. Кожну одиницю випробувано як на навантаження, так і на різні температурні режими: плюсової і мінусової температури. Тобто це абсолютно нова техніка, яка є дуже ефективною і може показувати результати. Я звертаюся до обласної влади з проханням, аби на наступний рік Миколаївщина запланувала спорудження майданчиків, – підкреслив Михайло Ноняк.

У свою чергу, заступник голови ОДА Валентин Гайдаржи повідомив керівникові Державної служби України з безпеки на транспорті, що у нас створено робочу групу. Її члени вже здійснили об’їзд місць, де планується розташування майданчиків. На стадії обговорення питання включення до бюджету реалізації цього напрямку.

Нагадаємо, що 6 листопада у Києві відбулась презентація першої партії габаритно-вагових комплексів, які були придбані за рахунок коштів Європейського Союзу. Тоді на Софійській площі було представлено 26 автомобілів.

Добавить комментарий