До відома депутатів обласної ради!

29 листопада 2017 року головою обласної ради Вікторією Москаленко видано розпорядження № 261-р «Про скликання сімнадцятої позачергової сесії обласної ради сьомого скликання». Позачергову сесію призначено на 7 грудня 2017 року на 10 годину ранку. Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради.

Питання, яке виноситься на розгляд депутатів, – про хід виконання Програми розвитку автомобільних доріг загального користування Миколаївської області на 2016-2018 роки та інших рішень обласної ради, пов’язаних зі станом автомобільних доріг Миколаївської області.

Прес-служба обласної ради

One Comment on “До відома депутатів обласної ради!”

  1.         Підняти тему монетизації пільги на транспорт пенсіонерам.бо навіть якщо зрівняти в великому місті працюючого пенсіонера з загальн доходом наприклад  5тис грн і непрацюючого пенсіонера з 1.5тис грн,то перший щодня їздить, наприклад, на тролейб на роботу і назад (чи +ще трамай).це понад 300грн дотації з бюджету в місяць і майже 4тис грн в рік людина отримує бонусів.а непрацюючий пенсіонер купує в поряд в магазині продукти і один день в тиждень їздить на трол .тобто багатшого(працюючого)ми дотуємо в 5раз більше.такого в світі немає.а в райцентрах 1день в місяць чи втиждень пільг проїзд пенсіонерам.і вселах аналогічно.а людям в селах теж треба в райлікарню,на базар і тд.в великих містах більше їздиш –то більше отр дотації ..а пільгувати треба конкр бідного пенс ,а не транспорт .В мвф доларів нехватає на наші забаганки –пільгувати пенс незалежно від доходу і на бескінечну кількість проїздів

Добавить комментарий