Вікторія Москаленко: «Я хочу щиро подякувати всім і кожному, хто долучився до нашої благодійної акції»

28 листопада у холі сесійної зали обласної ради Вікторія Москаленко закрила благодійну виставку-продаж картин талановитої землячки, художниці Олександри Березовенко.

Нагадаємо, що благодійна акція стартувала 21 листопада за підтримкою голови обласної ради Вікторії Москаленко та з ініціативи Лілії Малкової. Ініціатори та організатори благодійної акції мали за мету збір коштів для важкохворих дітей. 50% коштів, виручених від продажу кожної роботи, буде направлено на придбання ліків. Протягом тижня з 42-х робіт, представлених в експозиції, було реалізовано 34. Загальна сума зібраних коштів становила 58 тисяч гривень. З них 31 тисяча піде на лікування дітей, які потребують негайної допомоги. До речі, перші дев’ять тисяч гривень Ліллією Малковою вже було передано на лікування Анастасії Ісик. У дев’ятирічної дівчинки діагностували нейробластому.

Лілія Малкова, Оксана Корсак, Віктор Поліщук, Анатолій Катрич, Вікторія Москаленко, Олександра Березовенко, Владислав Єнтін.

Картини Олександри Березовенко припали до душі багатьом відвідувачам виставки. Серед них голова обласної ради Вікторія Москаленко, її перший заступник Іван Кухта, заступник міністра юстиції України Олена Сукманова, народний депутат України Іван Мирошниченко, депутати облради Федір Барна, Анатолій Катрич, голова Вітовської районної ради Ігор Матвєєв, радник голови облради Оксана Корсак, приватний підприємець Дмитро Макс, депутат міської ради Владислав Єнтін, голова громадської ради при ОДА Юрій Підвишинський та багато інших. А першим покупцем стала голова громадської організації «Товариство корейської культури» Людмила Сергіївна Юн.«Я хочу щиро подякувати всім і кожному, хто долучився до нашої благодійної акції. Ймовірно, коли все починалося, ми і мріяти не могли про такий результат. На щастя, протягом тижня 34 картини нашої талановитої землячки Олександри Березовенко знайшли своїх власників. Тож спільної мети, яку ми ставили, організовуючи захід, досягти вдалося. Виручені від продажу картин кошти спрямують на лікування важкохворих дітей. І це головне. А ще нам вдалося залучити людей до світу прекрасного – до знайомства з мистецтвом живопису. Раніше тут, у холі сесійної зали, аналогічних заходів не проводили. Такий позитивний досвід підштовхнув нас до роздумів щодо систематичності проведення таких виставок», – зазначила Вікторія Москаленко.

Прес-служба обласної ради

Добавить комментарий