Вікторія Москаленко привітала волонтерів зі святом

В обласному Палаці культури з нагоди Міжнародного дня волонтерів відбулись урочистості. Гостей заходу зі святом вітали голова обласної ради Вікторія Москаленко, голова обласної державної адміністрації Олексій Савченко, заступник Миколаївського міського голови Юрій Степанець. Представники влади вручили волонтерам державні нагороди, відзнаки Миколаївської області, грамоти та подяки.

Вітаючи волонтерів, голова обласної ради Вікторія Москаленко зазначила, що для багатоьох українців це свято стало важливим останні чотири роки. Хоча і до цього в нашій країні існували групи небайдужих людей, які допомагали громадянам похилого віку, одиноко проживаючим, дітям- сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, об’єднувалися у групи для захисту навколишнього природного середовища або тварин, але кардинально все змінилося після подій Революції Гідності і початку антитерористичної операції на сході держави.

«Сьогодні чи не кожен третій українець допомагає військовим, вимушено переміщеним особам – це і ремонт техніки, придбання автомобілів, виготовлення пересувних банно-пральних комплексів, доставка у зону бойових дій теплих речей та продуктів харчування, виготовлення маскувальних сіток, підтримка військовослужбовців Збройних сил України на автовокзалах та залізничних вокзалах і станціях. Безумовно, цей список добрих справ, які роблять українці, можна продовжувати. І цей величезний обсяг роботи волонтери роблять, не шкодуючи ані вільного часу, ані особистого життя.

Миколаївщина теж не залишилась осторонь волонтерського руху. Загалом на теренах області допомогу бійцям, які перебувають у зоні бойових дій, збирають понад 28 волонтерських організацій. Активно до волонтерського руху доєдналися учні загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних та вищих навчальних закладів.

Тож дозвольте подякувати всім, хто присвячує свій талант, час, енергію індивідуальним і колективним акціям, виявляє щире бажання допомогти іншим, не чекаючи подяк та винагороди. Нехай ваші благі справи повертаються вам добром подвійно!», – наголосила Вікторія Москаленко, вітаючи волонтерів.

Прес-служба обласної ради

Добавить комментарий