Вікторія Москаленко: «Спільна наша мета – зробити благодійну справу і допомогти важкохворим дітям»

21 листопада за підтримкою голови обласної ради Вікторії Москаленко та з ініціативи Лілії Малкової у холі сесійної зали адміністративного приміщення обласної ради відбулось відкриття благодійної виставки-продажу робіт нашої талановитої землячки, художниці Олександри Березовенко. Ініціатори та організатори благодійної акції мають за мету збір коштів для важкохворих дітей. 50% коштів, виручених від продажу кожної роботи, буде направлено на придбання ліків.

«Спільна наша мета – зробити благодійну справу. Ми зазначили, що з продажу кожної роботи 50% виручених коштів буде спрямовано на придбання ліків для дітей з хворобами, але надзвичайно сильних духом. Ще одне – це духовне спілкування. Раніше тут, у холі сесійної зали, аналогічних заходів не проводили. Тепер разом нам вдалося людей залучити до світу прекрасного – до мистецтва живопису. Я пропоную всім не залишатися байдужими. Чужих дітей не буває. І вони потребують нашої з вами допомоги та підтримки», – наголосила на відкритті експозиції голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

«Я у цьому хочу підтримати голову обласної ради – Вікторію Вікторівну. Тут не важливі прізвища та імена ініціаторів, організаторів цієї надзвичайної виставки. Головне, що у підсумку ми зможемо допомогти маленьким жителям Миколаївщини», – акцентувала Лілія Малкова.

В експозиції представлено роботи Олександри Березовенко, виконані у різних техніках. Загалом – 38 картин.

Виставка триватиме до 28 листопада включно, тож іще є час насолодитися картинами Олександри Березовенко та одночасно долучитися до благородної справи допомоги важкохворим дітям, повідомила прес-служба обласної ради.

Добавить комментарий