Вихованцям школи-інтернату – чиста вода

Віднині вихованці Антонівської загальноосвітньої школи-інтернату Новоодеського району та колектив закладу отримали можливість споживати чисту і якісну питну воду. Монтаж та наладка сучасної системи доочищення води здійснена підприємством «Сандора» компанії «Pepsiko в Україні». Привітати вихованців та колектив школи-інтернату з цією подією приїхали голова обласної ради Вікторія Москаленко, її заступник  Андрій Кротов, депутат обласної ради Анатолій Катрич, радник голови облради Оксана Корсак.

Варто відзначити, що на сьогодні завдяки підприємству «Сандора» компанії «PepsiCo в Україні» системи водоочищення функціонують  вже у 29 дитячих та медичних закладах Миколаївщини. Зокрема у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах Вітовського району, медичних установах Миколаєва та Первомайська.

«За ініціативою Вікторії Вікторівни ми продовжуємо реалізацію довгострокової програми і розширюємо географію. 2017 року ми зробили акцент на інтернатних закладах Миколаївської області. Їх всього 22. До кінця року намічено план дій. Відповідним устаткуванням обладнано Шевченківську школу-інтернат Вітовського району, запустили в експлуатацію установку на Снігурівщині у Новопетрівській спеціальній  загальноосвітній школі-інтернаті,  а тепер – Антонівська загальноосвітня школа-інтернат Ново-
одеського району. На цьому ми не зупиняємося», – наголосив заступник  директора департаменту зі зв’язків з органами влади та громадськістю «PepsiCo в Україні» Валерій  Жуков.

За повідомленням прес-служби обласної ради

Добавить комментарий