Вітаємо з Днем працівників сільського господарства

Шановні аграрії! Дорогі трудівники сільського господарства! Від себе особисто та всього депутатського корпусу Миколаївської обласної ради вітаю вас з професійним святом!

Сільська праця важка, але, як і раніше, необхідна всім і кожному. Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання державою звитяжної праці хліборобів, тваринників, фахівців переробної промисловості, майстрів овочівництва та садівництва на благо України.

Діяльність агропромислового комплексу в нашій південній зоні ризикованого господарювання – це завжди подолання, боротьба з нескінченними труднощами. Тому ваш труд і ваші зусилля заслуговують на особливу шану та повагу!

Президент України Петро Порошенко наголошує, що українське сільське господарство нині демонструє активний розвиток, при цьому аграрний сектор став найбільшим джерелом валюти, яка надходить до держави та забезпечує міць української гривні. Враховуючи це, Миколаївська обласна рада одним із пріоритетних своїх завдань вбачає виведення агропромислового комплексу регіону на новий рівень розвитку та подальше зміцнення його позицій на загальнодержавному рівні.

Від усієї душі бажаємо вам, шановні аграрії, міцного здоров’я, великого терпіння та невичерпного оптимізму, щоб своєчасно і тільки добірним насінням поля засівали. Нехай ваші ниви родять щедро завжди! Зі святом!

Голова Миколаївської обласної ради
Вікторія Москаленко

Добавить комментарий