Об’єдналися, щоб розвиватися

Всеукраїнську асоціацію автостанцій було створено у травні цього року. Серед цілей громадської організації, що наразі об’єднала учасників з 18 областей України, – впровадження нових методів у роботі, взаємодія з метою захисту власних інтересів, більш ефективна співпраця з державними органами, боротьба з недобросовісними конкурентами тощо.

7-8 вересня в Одесі, в рамках роботи зазначеної Асоціації, відбулася нарада керівників підприємств-операторів ринку автостанційних послуг. До заходу, в якому взяли участь повноважні посланці всіх регіонів країни, долучилися також представники Українського транспортного союзу, центральних органів влади, експерти транспортного ринку.

Учасники форуму детально ознайомилися з діяльністю Міжнародного автовокзалу «Одеса», який упроваджує чимало зручних послуг для пасажирів та автотранспортних підприємств. Так, жителі та гості Південної Пальмири мають можливість відвідати офіційний сайт автовокзалу, де можна не лише подивитися детальний розклад руху автобусів, а й придбати квиток у потрібному напрямку. А з будь-яких питань пасажир може безплатно зателефонувати на Кол-центр, який працює цілодобово. Із цікавістю представники автостанційного бізнесу оглянули й інші ноу-хау одеських колег.

Чимало проблемних питань було обговорено і під час наради керівників даної галузі. Присутні акцентували увагу на необхідності більшої консолідації зусиль щодо захисту власних інтересів, і саме створення Асоціації дає ширші можливості по обміну досвідом та комунікації з представниками владних структур. Тож саме під час наради було підписано Меморандум про співпрацю між Всеукраїнською асоціацією автостанцій та Українським транспортним союзом.

– Гадаю, це буде перший крок для того, аби мати майданчик для обговорення та подальшого вирішення проблемних питань, – зазначив президент ГО «Український транспортний союз» Леонід Костюченко. – Відповідно будемо мати змогу вести більш продуктивний діалог з представниками державних відомств та установ з метою подолання тих перешкод, що заважають сталому розвитку автотранспортної галузі.

Голова ГО «Всеукраїнська асоціація автостанцій» Ігор Житінський також задоволений підписанням меморандуму:

– Це дасть нам змогу спільно відстоювати інтереси транспортної галузі. Крім того, меморандум дасть поштовх усьому ринку і сприятиме розумінню того, що лише разом ми можемо успішно протистояти усім викликам та загрозам сьогодення.

Зі свого боку, висловили сподівання на конструктивний діалог і представники Укртрансбезпеки.

Крім того, на нараді було наголошено на необхідності покращення якості послуг та сервісу, тим паче – в умовах недобросовісної конкуренції з боку нелегальних автостанцій, про діяльність яких неодноразово писала наша газета. Тож Всеукраїнська асоціація автостанцій докладатиме зусиль щодо зростання економічних складових автостанційного бізнесу, створення нових робочих місць, підвищення фахового рівня профільних підприємств галузі тощо.

Микола КРУТИХ

One Comment on “Об’єдналися, щоб розвиватися”

  1. Отправились в отпуск, и занемог ребенок, а деньжат маловато. Просто-напросто оформили ссуду онлайн, на кредитную карту пришли деньги моментально. Отдали через недельку уже дома. Никаких справок либо поручителей. Необходим только телефон и кредитка с которой можно снять всю ссуду буквально через несколько минут после утверждения заявки.
    Выручали такие живые деньги и соседей, когда знакомому необходимо было немедленно оплатить экзамен. Ни одному человеку не надо разъяснять, унижаться и выпрашивать. Сам выбираешь необходимую сумму и период отдачи. Рекомендую всем, кто очутился в непростой ситуации.

Добавить комментарий