Жінка – легенда Вітовщини

Тут моє коріння, тут моє село…

У кожної людини в житті є своя головна активна життєва позиція, яка і притаманна жінці, Почесному ветерану України, голові районної ветеранської організації Людмилі Іванівні Тарко.

У липні вона відзначила свій День народження. Тож хочеться розкрити сторінку її життя, творчої енергії, безмежної доброти, природжених організаторських здібностей, толерантності, бажання нести свою відкритість до людей усіх рангів на основі пам’яті про минуле та здобутків сьогодення.

Людмила Іванівна 49 років працює на керівних роботах: спочатку очолювала комсомольську організацію, в подальшому –профспілкову, партійну. Де б не працювала, ніде не підлягала звільненню, а лише піднімалась на вищий рубіж. Погляд її завжди сягає в далину. І коли виникла необхідність керувати районною ветеранською організацією у 2011 році, було обрано її.

Ця красива жіночка з синіми очима змогла поставити так роботу, що Вітовська ветеранська організація стала однією із кращих в області. За її талант працювати з людьми вона була делегатом сьомого з’їзду ветеранів України, де обрана членом Ради ветеранів України.

На відкритому фестивалі талановитої молоді «Засільські зорі» народний депутат Верховної Ради України Олександр Жолобецький виконав почесну місію – вручив Почесну грамоту Верховної Ради України голові Ради ветеранів Вітовського району Людмилі Тарко, яка заслужила таку високу нагороду, адже усе своє життя вона перебуває у постійному творчому вирісеред людей, маючи високу талановиту вдачу організатора.

Справи, які були започатковані 30 років тому, під її керівництвом набули широкого зростання. У неї нема головного і другорядного, у неї все головне, починаючи з Естафети пам’яті з березня місяця, Дня Перемоги, Дня скорботи, Дня похилого віку, Дня інвалідів, Афганістану, Чорнобилю, Дня незалежності України, свята сіл, вулиць, вітання ювілярів, Дня захисників Вітчизни, та інші свята.

Людмила Іванівна націлює нас, голів ветеранських організацій сіл та селищ, підтримувати тісний зв’язок з усіма структурами, депутатським корпусом. Бути толерантними, триматись так з високо піднятою головою, як вона, і працювати, як вона, бо завжди порадить, підкаже, допоможе і направить на вірний шлях.

У кожному селі Вітовщини завжди з радістю чекають Людмилу Іванівну, щоби почути від неї слова, які відносяться до всіх поколінь, а скільки запитань, скільки вражень від її звернень, хочеться слухати і слухати та не обмежувати час, почути її чарівний, співучий голос, який підіймає весь зал, і стоячи всі слухають цей дар.

На її жіночу, материнську долю випали тяжкі випробування, але вона вистояла, як та скеля, і ніколи не показувала свого болю на людях. Ми завжди з нею, в щоденній роботі, поїздках, святах ці болі ніби затихають, а потім, коли залишається одна…

Нам, головам первинок, дуже пощастило мати такого легендарного керівника, і тому від усіх ветеранських організацій я зичу Вам, дорога наша Людмило Іванівно, міцного здоров’я, щастя, сімейного тепла і затишку, любові і поваги від усіх, хто Вас оточує на життєвому шляху. Щоб завдання сьогодення по захисту прав ветеранів країни виконувались! Ви нам потрібні!

Людмила Пасніченко, голова Грейгівської ветеранської організації

Оставить комментарий