Як у Новому Бузі «хатинку» за п’ятиметровим парканом будували…

Непорозуміння та чвари між сусідами часто перетворюються у справжні сусідські війни, що вряди-годи тривають місяцями, а то й роками. Поготів важко людям добитися справедливості, коли їхній опонент наділений владними повноваженнями. А якщо ще має «зв’язки» та при грошах… Одне слово, в таких випадках громадяни зазвичай звертаються до четвертої влади. Ось і наша газета в публікації «А що там – за парканом?» («РП» від 01.06.17) розповіла про один із подібних конфліктів, що мав місце у Новому Бузі. Але оскільки в розпорядженні журналістів з’явилися нові факти, то кореспондент нашої газети вирушив у відрядження, аби на місці розібратися в ситуації та вислухати всі сторони некрасивої історії.

Отже, на одному боці «барикад» – фермер Іван Павловський, котрий одночасно є депутатом Новобузької міської ради та членом земельної комісії, на іншому – мешканці прилеглих будинків. Придбавши близько року тому земельну ділянку по вулиці Шевченка, 4, підприємлива молода людина швидко перетворила занедбане обійстя у шумний та гамірний будівельний майданчик, де із самісінького ранку зчиняється чималенький гармидер.

– Якби це було звичайне будівництво, як декларувалося в документах, я б і слова кривого не сказав, – каже один із авторів звернення до «РП», пенсіонер Михайло Романенко. – Але замість житлового будинку Павловський став зводити промисловий об’єкт – тракторну бригаду з гаражами для техніки та складами. Через що вже тепер або у недалекому майбутньому в повітря виділятимуться небезпечні хімічні та інші речовини, а ми, мешканці прилеглих будинків, будемо жити в постійній атмосфері шуму та вібрації.

Михайло Степанович разом з іншими сусідами пробував владнати ситуацію із самим забудовником. Проте, за їхніми словами, Іван Павловський на всі зауваження торочив одне: мовляв, на місці колишнього пустиря буде житловий будинок!

– Ми сподівались, що питання вирішиться на рівні місцевої влади, – зазначали в скарзі до голови облдержадміністрації О.Ю. Савченка мешканці вулиць Шевченка та Лесі Українки, – а тому звернулися до Новобузького міського голови М.О. Лагодієнка. Але замість конструктивної відповіді міський голова задовольнився відпискою. Звернулися до нього вдруге, але окрім «давайте жити, щоб усім було добре», ми нічого не почули.

Зрештою, комісію таки було створено, її члени побували на місці будівництва. Але…

– Але міський голова Максим Лагодієнко сказав нам, що не бачить на цьому місці транспортного парку. – обурюється М.С. Романенко. – Проте ж житловим будинком, як вказав у документах сам Павловський, тут і не «пахне»!

Ніякого результату не дали і численні звернення людей – до різних органів влади, контролюючих органів, депутатів різних рівнів…

Михайло Романенко скаржиться на свого впливового сусіда.

Михайло Степанович розповів і про зовсім кричущий випадок. 15 травня цього року з великої висоти впала опалубка будівельників, і лише дивом вона не покалічила (а могла і вбити!) дружину Любов Олександрівну. На місце події було викликано поліцію, складено протокол про надзвичайну подію.

«А загалом, – кажуть пенсіонери, – протягом доби у нас під боком шум і ґвалт, від яких не рятують навіть металопластикові вікна. То заїжджає техніка, то працюють будівельники. Але із цим ще можна було б миритися, якби ми знали, що будується житловий будинок. Проте жити до скону літ по сусідству із важкою технікою – не хочемо і не будемо!».

Крім того, за словами Романенків та інших людей, на місці будівництва були помічені і обприскувач, і сівалки, й інша сільськогосподарська техніка, а також облаштовуються навіси для техніки.

Іван Павловський.

Наразі ж вся важка техніка І. Павловського (поки що? – Ред.) зберігається в ангарах та на майданчиках поблизу його нинішнього будинку, що розташований неподалік від «будівництва століття». Поряд мешкає Олександр Кривенко, котрий неабияк обурений таким «шумним сусідством».

– Тільки-но сучасний важкий трактор виїжджає з подвір’я, – каже О. Кривенко, – як зчиняється неабиякий грюкіт, а якщо ще їде із сівалкою, то постійно ламаються мої дерева, що ростуть на моїй території. Я переконаний, що у житловому мікрорайоні має бути житловий будинок, а не ангар!

Олександр також обурений позицією мера Лагодієнка, який приїжджав та казав, що Павловський будує звичайний будинок для проживання. «Але по факту, – гірко констатує чоловік, – маємо тракторну бригаду. А якщо він зберігатиме тут збіжжя, то по наших хатах порозбігаються щурі та миші…».

Олександра та інших сусідів Павловського неабияк тривожить і така «перспектива». Виявляється, під автодорогою вулиці Шевченка прокладені водогін та газопровід. Тож люди побоюються, що внаслідок постійної руйнації дорожнього покриття важкою технікою відбудеться й пошкодження важливих комунікацій, що може погрожувати надзвичайною подією або навіть техногенною катастрофою. А як дитину випустити гратися на вулицю, що запруджена важкою технікою?

– На даній земельній ділянці ніхто постійно не проживає, – долучається до розмови ще один мешканець мікрорайону, С. Шевченко. – Натомість на території постійно знаходиться обприскувач, тож ми досхочу нанюхалися шкідливих отруйних речовин. Павловський зробив добре для себе – перевіз усе сюди…

«Коли «Джон Діри» їдуть по вулиці, то аж хата здригається, – додає Олександр Соколюк. – Тож уже зараз гамірно і вдень, і вночі. Але це – тільки початок…».

Цілком солідарний із сусідами і Олександр Божко:

– Мій будинок хоч і розташований дещо віддалік від будівництва – приблизно в 150-200 метрах, проте й мені не байдужа ця ситуація. Тож я добре розумію Михайла Степановича Романенка, інших своїх сусідів. Як людина, пов’язана із землею, я розумію, чим обернеться для моїх земляків цей об’єкт – постійним шумом, смородом, потенційно аварійно небезпечним рухом техніки по прилеглих вулицях. Коли ж приїхала комісія з міськради, то я майже одразу зрозумів, що з нас роблять дурників, а Павловського намагаються «обілити». Однак це питання просто так ми не залишимо! Я особисто не хочу неможливого – я просто волію, щоб ніхто не порушував спокій на нашій території.

Мешканці вулиць Шевченка та Лесі Українки, котрі «воюють» із молодим фермером, неабияк обурюються і тим, що такі дії вчиняє не просто підприємець, а – депутат. Народний обранець, на думку людей, має захищати та відстоювати їхні законні інтереси, а не грубо попирати їх. «Ми ж голосували за нього. Як людина, яку обирала вся наша родина, – з розпачем каже Михайло Романенко, – дозволяє собі так поводитися?». Ба більше – люди поскаржилися, що завзятий депутат з ними навіть не вітається.

Ось така вона, житлова забудова від фермера-депутата.

А ось і сам фермер-депутат – упевнений у собі, усміхнений, напевно, навіть самовдоволений. Дізнавшись, що з ним хоче поговорити журналіст обласної газети, Іван Павловський починає настійливо допитуватися – чому попередньо не зателефонував йому та не домовився про зустріч. І все ж, після своєрідного «допиту», Іван Миколайович «люб’язно» погоджується продемонструвати будівельні об’єкти.

І що ж? Справді, мало не за п’ятиметровим (!) заввишки парканом я побачив «монументальні» будівельні споруди, в тому числі – гаражі для техніки. Решта території земельної ділянки… забетонована. Ні тобі земельної ділянки для квітів або дерев, ані якоїсь зони відпочинку. Ба, навіть нормальної хвіртки немає – замість неї споруджені величезні ворота.

Ще слабкіше віриться в задеклароване цільове призначення будівництва, коли бачиш металеві конструкції для, напевно, навісів для техніки. Ну не виноград же вирощуватиме підприємливий фермер над бетонною ділянкою!

Проте Іван Миколайович продовжує мене переконувати в тому, що він зводить не промисловий об’єкт, а «житловий будинок з господарчими спорудами».

– І що, Ви тут житимете? – запитую свого співбесідника.

– Ось житловий будинок, – тут пан Павловський показує на двоповерхову будівлю, визначити призначення якої досить складно через незавершеність будівництва. Натомість місце для гаражування техніки – ось воно, як на долоні, причому – разом із обприскувачем, сівалками та іншим сільськогосподарським реманентом. А якщо «долучити» сюди важкі трактори та комбайн – то «вимальовується» типова механізована бригада.

– Слухайте, то чи можна влаштовувати тракторну бригаду там, де запланований суто житловий будинок? – запитую у депутата-фермера.

– Даруйте, але ж це мій житловий будинок, і я його використовую у власних цілях, – наполягає на своєму Іван Павловський.

– А хіба думка людей для Вас не важлива, Ви все ж таки депутат, причому обиралися від цього округу?

– Які ще люди? – дивується мій співрозмовник.

– Ваші сусіди, в тому числі ваші ж виборці.

– Важлива. Але… люди мають за своїм носом дивитися.

Тут пан Павловський пропонує мені сфотографувати… купку піску та щебеню біля одного з обійсть та вантажівку, що зупинилася поряд. Але нагадую Івану Миколайовичу, що в даному випадку журналіст приїхав розбиратися у колективній скарзі людей, і йдеться в їхньому «крику відчаю» зовсім не про тимчасове звалище будматеріалів, а про більш ніж імовірну небезпеку постійно проживати поруч із потужним та екологічно небезпечним промисловим об’єктом.

Зрештою, депутат-фермер показує мені якісь папірці й каже, що по документах, мовляв, у нього все гаразд, окрім «дрібних» зауважень від пожежних. Парирую: «по бумажках» і загальноосвітня школа № 1 була в повнісінькому порядку, постійно отримуючи схвальні «відгуки» від відповідальних чиновників. Аж раптом – раз-два і обвалилася, а сотні дітей залишилися без своєї рідної альма-матер. Хто за це відповість, і чи відповість взагалі?..

Змушений звернути увагу Івана Павловського й на такий важливий чинник, як необхідність чемного поводження з сусідами, тим паче якщо ти – депутат, представляєш їхні інтереси в міській раді. Адже, пройшовши повз місцевих мешканців, деякі з яких годяться йому в батьки, Іван Павловський навіть не привітався!

– Я завжди спілкуюся з людьми, здоровкаюся з ними, – знову спантеличує мене депутат.

– Але ж Ви щойно, при мені, не привіталися з сусідами!

– Я ще раз Вам кажу – з ЛЮДЬМИ (на цьому слові І. Павловський робить наголос. – Ред.) здоровкаюсь.

То що: для пана Павловського сусіди, які йому не вгодили, вже не люди?!

Ось такий він, моральний портрет депутата – народного, як прийнято казати, обранця. Обранця чи..?

На закінчення нашої розмови Іван Павловський несподівано заявляє: якщо комусь його депутатство – як кіста поперек горла, то він може негайно написати заяву про складання своїх повноважень.

Тоді дивно: навіщо було йти в депутати? Чи не для того, щоб прикривати такі «масштабні» й, судячи з усього, незаконні будівництва?

Сподіваємось, що на цю статтю конструктивну відповідь нададуть і голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко, і новообузька міська влада, й інші зацікавлені чиновники. Чи для того, аби добитися справедливості та законності, мешканцям «бунтівних» вулиць потрібно влаштовувати черговий місцевий «майдан»?..

Андрій ТЮРІН

41 Comments on “Як у Новому Бузі «хатинку» за п’ятиметровим парканом будували…”

 1. За что же, не боясь греха,
  Кукушка хвалит Петуха?
  За то, что хвалит он Кукушку. 

   

 2. А родина  у нас дійсно велика, дружна і працьовита. Більша частина нашого роду хлібороби, але є й вчителі і лікарі і прогшрамісти і водії і спортсмени. Іване, ми всі тебе підтримуємо! Будуй швидше свій дім. Приїдемо на новосілля, заспіваємо гарних пісень. О, ні!!! Не будемо, а то раптом у сусідів від наших пісень оселі почнуть просідати і давати тріщини. П. Романенку доведеться знову шкрябати чергову кляузу. Ніхто з нашого роду по чужих обістях не шастав і не заглядав. Нікому навіть не приходило на думку в когось стріляти, навпаки, запрошуємо до наших осель, чим маємо пригостимо, а якщо потрібна допомога – з радістю всі дружно допоможемо.є Ніяких царків, князів, а тим паче "БОЖКІВ" у нашому роді ніколи не було і не буде.

 3. Якщо "Сергія" не влаштовує лише стиль викладу і дратують коми, ТО ЗІ ЗМІСТОМ ВСЕ ГАРАЗД?!!!

 4. Знання "Сусідки" про історичні постатті просто вражають. Прикро, що Вас не було поряд, коли позував перед фотообєктивом заїжджого кореспондента п. Романенко (чит. "Вождь наклепників"). Ви б тоді йому швиденько підсунули кашкетика в праву руку, та ще б на підвищення його з написом "Учиться, учиться, учиться"

  А напрямок він вказує правильний, бо майбутнє за "хлопченятами", які будують собі дім, ростять синів, садять дерева.

 5. На мою думку автор статті жодним чином не принизив ділові якості Павловського, навпаки підкреслив, як по – господарськи він будується та ставиться до власного майна. Він наскільки дбайливий до своєї власності, що його менше всього цікавлять інтереси інших жителів, яких він з молодечим максималізмом поділив на ЛЮДЕЙ та ін. Дуже добре, що він прогортає вулицю взимку, і таким чином віддячує своїм виборцям за проявлену до нього довіру. Мабуть прочищає вулицю і до свого обійстя теж, аби зручно було пересуватися і йому ? А може заключивши угоду з міськрадою робить це і на інших вулицях за певну оплату, і це теж непогано. Похвально, що дарує новорічні подарунки, за це теж, як видно з коментарів йому вдячні. Прихильники фермера привели солідний перелік виконаних ним депутатських справ. Але автор цього допису явно передав куті меду, бо у вирішенні цих проблем приймали участь усі депутати міськради, яка є колективним органом у прийнятті рішень. Якщо ж Павловський такий ідеальний, його дії по спорудженню тракторного парку, а на майбутнє можливо й току, або наприклад олійниці, задовольняють новобужан, то тоді чому нас дратує засмітнення та забурянення міста, відсутність освітлення та нормальних доріг,  які по місту розтовчені великовантажними машинами, постійне варварське нищення в центрі міста фонтанів, паркових скамейок та ін. ? Чим відрізняються дії нищівників нічних від дій фермера ? Лише тим, що одні нищать громадське, а інший будуючи власне знищує чиюсь власність та зазіхає на здоров'я і спокій людей ? Мабуть жоден із дописувачів, якби це стосувалося його особисто, не захотів би через паркан мати хоч і невеликий, але виробничий об'єкт. Обираючись в депутати Павловський мав усвідомлювати, що він є уособленням влади в місті і повинен дотримуватися законів і вимагати цього від інших. Судячи з його поведінки усвідомлення цього в нього ще не має. Нехай будує, розвивається, примножує землю, техніку, власні статки, дає роботу людям і податки в бюджет – від цього нікому не буде погано. Але робить це в межах закону. Тоді і повага, і пошана заслужені. Щось терзають мене сумніви, що й в оподаткуванні своїх доходів  фермер такий же "законослухняний", як і в будівництві !!!

  Журналісту А. Тюріну і газеті подяка, що на відмінну від нашої районки (яку до речі активно захищаєте), пишите про проблеми, які турбують новобужан. Думки різні, як і люди. Але важливо щоб все більше було число небайдужих, тоді активність людей, їх громадська позиція буде підштовхувати владу до роботи.    

 6. У цій історії чергову порцію "шоколаду" в карман отримав мер міста Лагодієнко М.О.,він уміло використав Павловського. Машини,які поза чергою грузились в кар'єрі щебенем ніби-то для потреб міської ради, везли його на цей об'єкт у величезній кількості .А новобужанам від влади, якої нема у районі, залишились ями, ямища та вибоїни замість відремонтованих або хоча б полатаних доріг. "Дурні бились, а розумні поживились" !  

 7. Спасибi газетi i журналiсту. Хто зупинить оборзевшего делягу?

 8. Да сволочь он, Иван ваш. На краю города нужно строить такие объекты, а не возле жилых строений!!! И кто бы ты не был, белий или синий, а закон один для всех!!! Расстрелять сцуко!!

 9. В мене пропозиція! Давайте скинемся на памятник Вані Павловському! Бо він  гарний, має добрі, трішечки стомлені очі, але погляд привітний, теплий. Високе чоло вказує на розум, розсудливість, витримку. Як в тому дитячому віршику про Леніна – хлопченя з розумними очима, із чолом високим та ясним… Ленін-ідол відійшов у небуття – давайте створимо нового ідола, будемо молитися на його образ, закривати очі на потворність вибудованого ним залізного монстра, вбачати квіти, там, де їх нема, бачити житловий будинок, там, де він і не планувався… Але наші діти спросять з нас за нашу слабкодухість і безсилість. А я впевнена, що незважаючи на таких депутатів і таку владу УКРАЇНА встане з колін і забуде назавжди таке ганебне явище як беззаконня та корупція

 10. Комментарии в духе "совка". Иван тебя не унижает, что вся твоя родня под разными именами, но одним стилем, одной стилистикой, одинаковой расстоновкой знаков принялась писать тебе дифирамбы? Кто тебе сказал, что ты депутат, на оценку деятельности которого стоит тратить время. Ты же не в Верховной Раде. Опустись с небес на землю. Ты не уважаешь закон и поэтому недостоин уважения ни как депутат, ни как мужчина. Ей-богу, дешево это все и недостойно

   

 11. Чи є законним будівництво може сказати кожен, хто прочитав відповідний закон. і не треба думати, що люди, це бидло, що не вміє читати, досить підміняти поняття!!!!!! 

 12. Прочитала коментар Василя Васильовича та статтю в газеті .Чи є законним будівництво, жоден з Вас не може сказати , бо для цього потрібні експертні  висновки  та відповідне рішення суду .А от що до депутатства , то всі висловлювання на адресу Павловського , що він поганий депутат є безпідставними і наклепницькими , За образу слід відповідати Оцінку депутатської діяльності може дати тільки відповідна рада та виборці .А будівництво житлового будинку ведеться не депутатом , а забудовником громадянином .Вся стаття направлена не на забудовника , а на  депутата .Тут своє слово повинна сказати рада Яким законом дано право будь-якій газеті давати оцінку депутатській діяльності будь-якого депутатата .  Чи може в редакції є в наявності матеріали , що рада визнала роботу депутата незадовільною ?

 13. Шановні дописувачі  коментарів! Шановна група підтримки Івана Павловського! Мені здається ви не зрозуміли суті статті. Справа не в тому, який з Павловського депутат, оцінку йому зроблять виборці! А проблема в тому, що депутат дозволяє собі паплюжити законодавство України. І це незаперечний факт. А Івану замість поливання брудом своїх опонентів, треба знайти в собі сили і ресурси всього лишень привести будівництво у відповідність до норм закону, а то йому все життя треба бути працювати, щоб платити хабарі нечистим на руку чиновникам…

 14. А я хочу розповісти про Івана Миколайовича, як про депутата. Про перевірені факти (це до кореспондента статті):
  – потурбувався про дорожнє покриття і зробив його
  – освітлення вулиці обіцяв і зробив
  – техніку для комунальників міста придбали – його заслуга. Ще й декілька днів гайкував біля неї
  – стихійний смітник біля водосховища вивіз, розорав і займається насадженням
  – зі своїм транспортом прийняв активну участь у очищенні міста від сміття
  – активно допомагає школам, дитячим садкам
  – взимку всі ще в теплих оселях сплять, а він розчищає власноруч вулиці міста від снігу

  Добрий господар, безвідмовний, надійний трудолюбивий. Любить своє місто, Природжений хлібороб.
  Ось такий він депутат Павловський І. М.

 15. Дивлюся на фото Івана. Молоде гарне обличчя. Добрі, трішечки стомлені очі, але погляд привітний, теплий. Високе чоло вказує на розум, розсудливість, витримку.

  Ой, кореспонденте, щось не відповідає ця писанина тому, що ви "нарили" про цю людину. Більше підходить до особи сфотографованій на іншому фото. Можливо, ви помилились. Мені вас жаль.

 16. Пане Романенко. Ви "герой" позувати перед гарною садибою, бо ж ніде правди діти – Іван Миколайович гарний господар. Все доладу зроблено, по-господарськи (фото цьому доказ). А квіти виросли гарні – милують око. Але ж це чуже обійстя. Не розумію, яке вам до того діло? А ви краще пофотографуйтесь на фоні автостанції міста Новий Буг. Я часто нею проїжджаю. Ось там милуватись нічим. Моя вам дружня порада. Не пишіть клюузи, а навчіться у Івана Миколайовича господарювати. Кажете відсутні фінанси? Неправда. Не раз був свідком, як вам збирали данину з водіїв автобусів. Облік ведеться у такому невеличкому записничку. Наведете порядок, потографуєтесь, ось тоді і викладайте на сайтах.

 17. Більше звертаюся до кореспондента газети Рідне Прибужжя. Що ж ви так (вибачте за грубість) "лоханулись". Вас же розвели, як лоха. Я про Олександра. Всі ж сусіди знають, який він господар. Пє, лодарює, протягаєруки до чужого. Це ж у нього були проблеми з міліцією. Це ж він "правдолюб такий" крав зерно з обійстя Павловських, і його спіймали на гарячому. А дерева, які, нібито зламав Павловський трактором? Так він же їх ще взимку поспилював власноруч, щоб грітися. Пане кореспондент, ви ж спочатку перевіряйте факти, а потім уже виносьте на розсуд громадськості. А то щось тут "попахує" заказухою, а не перевіреними фактами.

 18. Прочитала статтю. У кого, як не в кляузника і заздрісника може викарбуватися таке в голові?!! Пане Романенко, у вашому безглуздому скиглинні 

  (а це інакше і не назвеш) відчувається страх. Так, так, саме страх, що ваш час приходить до кінця. Час безгосподарності, час байдужості 

  (тільки б у мене було все добре), час нехлюйства, час коли живеш за принципом "хапай все, що погано лежить". Чи не ви там "прихапали" 

  частину чужого і довгий час користувалися ним? Чи не з вашої легкої руки на цьому обійсті було створене стихійне сміттєзвалище і гарне місце 

  для зберігання піску і щебня. До речі, чому ви тоді не шукали справедливості? Вам що не заважав гуркіт самоскида і шурхіт щебню? А пил від 

  нього не долітав до вашої оселі? А щури і миші не рили у вашій коморі? Якщо ви такий правдолюб, то чому не перевіряли, чи законно видобутий 

  привезений пісок?
  А Івану Миколайовичу успіху, здоровя, наснаги і терпіння. Памятайте – правда, як те сонце – його не затьмарить найчорніша хмара!!

 19. МИ ТУТ ОБГОВОРЮЄМ ЩО ЗАВГОДНО, АЛЕ НЕ ПРОБЛЕМУ НЕЗАКОННОЇ ЗАБУДОВИ І ЗАГРАВАННЯ ВЛАДИ ІЗ ПАВЛОВСЬКИМ. НАЖАЛЬ, КОМЕНТАРІ В БІЛЬШОСТІ ВИПАДКІВ НАПИСАНІ ОДНІЄЮ ОСОБОЮ, ХОЧ І ПІД РІЗНИМИ ІМЕНАМИ НАВІЩО ЦЕЙ ДЕШЕВИЙ ПІАР.?І ПЕРШ ЗА ВСЕ  ІВАН ЯК ДУПУТАТ МАВ ПІДНІМАТИ ПИТАННЯ СМІТТЯ, КАНАЛІЗАЦІЇ, ВІДСУТНОСТІ МАЙДАНЧИКІВ ДЛЯ ДІТЕЙ НА СЕСІЯХ МІСЬКОЇ РАДИ.А НЕ ПЕРЕКЛАДАТИ СВОЮ ДЕПУТАТСЬКУ НЕЗРІЛІСТЬ НА СУСІДІВ. ІВАНЕ, ДОКАЖИ СПРАВИАМИ І НЕ РІВНЯЙ ВСІХ ПО СОБІ. ВИКИНЬ З ДУШІ ЗЛОБУ І НЕ ДУМАЙ, ЩО ВСІ ТОБІ ЗАЗДРЯТЬ. БО ЯКЩО ЛЮДИНА ЖИВЕ НЕ ПО СОВІСТІ, ТО ЧОМУ ТУТ ЗАЗДРИТИ.

   

 20. До Ганни .А що  означає небезоплатно чистить дороги Я особисто йому не платила .Поясніть   

 21. Не важливо ,хто забудовник, депутат , фермер Важливо , що він навів порядок-прибрав сміття, не бігають щурі , чиста територія А що за парканом ?Яке кому діло Це його особиста приватна власність Я б навіть не пустила нікого на свою територію робити фото Головне , що там не росте амброзія , яка травить все місто Подивіться навкруги , люди Що не двір -буряни І діти граються у сміттєзвалищах, до яких нікому немає діла А тут згадали про дітей , про дитячі майданчики А хто вам не дає зробити такий майданчик біля технікуму(напроти будівництва Павловського ) Подивіться яка територія Організуйтесь , вивезіть сміття , очистіть все від бурянів. Флаг вам в руки. Подайте приклад Божко Романенко Шевченко   Соколюк , а тоді викликайте пресу і фотографуйте свою роботу А діти вам тільки спасибі скажуть  ,А ми вас тоді оберемо депутатами. Та ні, де там . ЩО Слабо мужики. Легше травити людину. А знаєте , чому вам не спиться???   Бо ви печетесь , що не можете побачити , що там за парканом А так хочеться Правда ??? Викиньте з душі злобу, ненависть , заздрість і вам так міцно буде спатися А від вашого міцного сну всім легше буде жити на нашій вулиці .  

 22. Дуже влучна стаття, розворушив Андрій самовдоволеного депутата. А коментарі… Як кажуть на ворові і шапка горить… Будував би "Ванюха" як того вимагають стандарти і не треба було б витрачати свою енергію на з"ясування стосунків. А раз вирішив поставить себе вище Закону, то… Те, що він комусь дарує подарунки і розчищає не безоплатно дороги не надає йому права на індульгенцію…

 23. Скарга надійшла від 4 осіб Всі останні сусіди не підписувалися То для чого паплюжити імя Вані , як депутата Я за нього голосувала і буду голосуватиА що зробив для вулиці бувший депутат Божко Для себе -так .І всіх по собі судить.  А що зробив Романенко , як фермер Нічого Жодного разу не прочистив вулицю від снігу  А чого його дружина ходила під тією забудовою , коли йдуть будівельні роботи Складено протокол , а що ті люди , що склали протокол це все бачили, придумати можна будь-що. Соромно за моїх сусідів Можна все владнати по доброму Нам же жити всім разом А чого Шевченко підписався, бо немає . де складувати будматеріали , які він продає .Так що в кожного своя правда .Не треба було авторові статті ще більше накаляти обстановку А ось примирити -не зуміли , бо для цього треба мати талант 

 24. Валерій, а вам напевно краще жити в бур"янах в зріст людини та в купі мусора.

 25. Жодному органу не дано права підміняти суд А стверджувати у статті , що це незаконні дії Якось зовсім неправильно Чи може є вже з цього питання  рішення суду, яке набрало законної сили Якщо немає , то дуже прикро , що обласна газета взялася за звинувачення замість того , щоб розібратися Так можна людину довести до крайностей  

 26. Ванюха , я тобі дуже співчуваю Кажуть :"не купуй хату, а купуй сусіда "Не повезло тобі 

 27. Повністю згоден!

  Давайте жити так , щоб ВСІМ було добре, а не одному Павловському.

 28. Золоті слова сказав міський голова :Давайте жити так , щоб всім було добре .

 29. Запитання до Андрія Тюріна , а де це ви побачили потужний виробничий обєкт Я кожного дня ходжу мимо будівництва і не побачив його Звичайна висока огорожа Яка  нікому не загрожує А про школу не треба вам було говорити Це до теми зовсім не відноситься Може Іван винен і в тому що таке нещастя зі школою До чого все це Дуже прикро .

  Підтримую Івана Не красить сусідів такий поступок .
   

 30. Я читав статтю в районній газеті, мені врізалися слова "За парканом металевої конструкції ховають свої незаконні дії"Поо які незаконні дії йде мова В кінці кінців це серйозне звинувачення Такими словами не кидаються. Іване , йди до суду Чи можуть автори листа доказати , що твоє будівництво  впливає на здоровя людей та склад повітря Яким чином Що є висновки з цього питання медичних установ чи санепідслужби І де це той гуркіт від твоєї техніки Гуркіт іде всю ніч та день з центральної вулиці , по якій ідуть  багатотонажки , то мабуть Божко так міцно спить , що не може відрізнити , де гуркотить , бо він ближче до центральної вулиці , ніж до садиби Івана   

 31. За такого депутата як Іван я  буду голосувати завжди Тримайся Ти класний фермер Ми завжди чекаємо свят, щоб отримати від тебе подарунок Ти гарний сімянин-зразок для наших чоловіків Тобі просто  заздрять Д.Міша , а що ви зробили як фермер для людей , чи ви хоч раз вулицю почистили від снігу Ви живете для себе , а він думає і про людей 

 32. П.Божко  приберіть краще огорожу з міського газопроводу Зараз у місті йдуть перевірки Ми можемо залишитися без газу зимою , а ви привязалися до будівлі Івана Чи може ви забули, як серед зими ледве не залишилися без газу через вашу огорожу Що тоді ви скажете 
   

 33. Я б порадив авторам листа , коли вони так вболівають за склад повітря та здоровя людей новобужан , а також мають запал енергії , навести порядок у місті з мусорниками , ініціювати вирішення проблеми з каналізацією в місті , побувати біля будинків-пятиповерхівок і поцікавитися та поспілкуватися з жителями вулиць , які проживають біля ставка , куди витікає вся каналізація міста , можливо це до вас дійшов сморід  від цього місця , адже це поряд з вашими будівлями , а ви навязуєте це питання забудовникові , який прибрав сморід від ваших будівель , де ви самі ж п.Романенко зробили звалище , по якому бігали криси

 34. До Наталі .До повноважень ОДА ці питання не входять Порадьте своїм авторам читати закони Та й закон Про місцеве мамоврядування зовсім ні до чого до забудовника Він будує не як депутат , а як громадянин  Чому вас так задіває його депутатство

 35. Нехай п.Божко краще розповість ,як він умудрився прихопити дві земельні ділянки в центрі міста для бізнесу , будучи депутатом

 36. А до чого тут депутатство .Іван що за бюджетні кошти будує.Чи може йому рада подарувала цю земельну ділянку

   

 37. Стаття правильна, своєчасна , ОДА повинні гостро реагувати на такі новобудови,  ГАСКу треба дати "під хвоста", щоб не за гроші "купляли"  новобудови з порушеннями будівельних норм.   Зверніть уваги хоч на райцентри .    Газеті дякую, що не "соромитися" піднімать такі важливі питання 

 38. Ще ходив нас просив шоб ми якусь бумагу подписали проти Павловского

 39. Це все фигня Романенка жаба даве хотив на шару у людей участок забрать а Павловский хоть нормальные житло им Купив

   

Оставить комментарий