Умови меморандуму виконано

На Первомайщині підбивали попередні підсумки Меморандуму про співробітництво між Миколаївською облдержадміністрацією, обласною радою, Первомайською міською та районною владою з БОМОФ «Здорова нація» (керівник Тетяна Бабич) щодо впровадження соціального замовлення в м. Первомайську й Первомайському районі та надання послуг людям, що живуть з ВІЛ.

Нагадаємо, що протягом 2016-2017 років на Миколаївщині відбувається реалізація пілотного проекту «Сталість ВІЛ-послуг» у рамках проекту «Реформа ВІЛ-послуг у дії», який уводиться Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

З цього приводу і в місті Первомайську, і в районі відбулися засідання «круглих столів» за участю перших осіб міста та району, а також членів робочих груп, до складу яких входять провідні медики регіону та працівники управлінь соціального захисту.

Прибули на обговорення і миколаївські колеги-консультанти, зокрема фахівець з питань упровадження соціального замовлення у 2017 році у Первомайському регіоні Тетяна Добридник, голова правління Миколаївського обласного БФ боротьби з ТБ «Вита-лайт» Євген Горбатенко та інші.

Під час роботи учасники «круглого столу» нагадали про безпосереднє підписання Меморандуму, його основні напрямки та завдання, серед яких було визначено сім головних. Також було обговорено досягнення та перешкоди, які виникали в ході виконання заходів Меморандуму.

Усі сторони зазначили, що протягом усього часу введення проекту в життя було виконано великий обсяг робіт. Та найголовніше – досягнуто кінцевої мети, а це – впровадження соціального замовлення для надання послуг особам, яких торкнулася ВІЛ-інфекція.

Під час роботи «круглого столу» було вироблено певні рекомендації, серед яких питання формування потреб у соціальних послугах недержавними надавачами соціальних послуг стали пріоритетними. Маючи певний досвід у впровадженні соціального замовлення, учасники «круглого столу» переконані, що проведена ними широка робота в напрямку надання соціальних послуг стане підгрунтям для інших громадських організацій. Також вони готові взяти на себе відповідальність щодо навчання як представників органів місцевого самоврядування, так і громадських організації з питань упровадження соціального замовлення.

Прес-служба БОМОФ «Здорова нація»

One Comment on “Умови меморандуму виконано”

  1. до теми Здоровя.от що робити людям якщо бігають стаї собак в селах і райцентрах.бо депутати хитрі.як і зоозахисники що зараз бастують в столиці.якщо приймаєте закон то виділяйте мілярд на отлов собак і утримання за бюджет.у нас десятки тисячі людей в рік кусають собаки і ніхто не несе фінанс відповідальності.а треба за моральний ущерб подавати на владу..десяток гине.прививок від бешенства Україна не випускає.як і немовлятам не випускаємо вакцин аКДС.а французьку Пентаксим не купує держава.бо 30доларів.помножте на 480тис новонароджених і на три раза.це 1млрд в рік тільки на цю вакцину.то треба щось одне вибірати.або дітям вакцину або на собак.не треба нас зрівнювати з багатими єврокраїнами.

     

Добавить комментарий