Дещо про пільги та повагу до пасажира

До редакції звернулася наша постійна читачка, 73-річна мешканка Миколаєва Євгенія Іванівна Вороніна. «У мене в пенсійній книжці, – написала Є.І. Вороніна, – зазначено, що я маю право на 50-відсоткову знижку при користуванні залізничним і міжміським автобусним транспортом у період з 1 жовтня по 15 травня. Проте 19 квітня цього року на Миколаївському приміському автовокзалі (біля Центрального ринку. – Ред.) я сіла в маршрутку, яка йшла на Себине Новоодеського району.

На зворотному шляху гроші за проїзд збирає водій. Але коли я дала водієві 9 гривень при вартості проїзду 18 гривень, він почав кричати, що все це відмінено». Далі, за словами пенсіонерки, водій зупинив транспортний засіб прямо на трасі та не поїхав доти, поки літня жінка не заплатила ще дев’ять гривень.

Далі, як написала у своєму листі Євгенія Іванівна, з нею нечемно повелася диспетчер приміського автовокзалу, відмовившись назвати прізвище водія маршрутки. А в подальшому ця ж працівниця всіляко «сприяла» тому, щоб пенсіонерці в касі не продавали єдине безоплатне місце.

«Допоможіть, будь ласка! – завершила свого листа Є.І. Вороніна. – Виходить, пільгові квитки видаються лише тим, хто живе в Новоодеському районі, а ми не люди?».

Реагуючи на скаргу нашої читачки, ми звернулися до підприємства МОПАС, адже Євгенія Іванівна вирушила до Себиного з платформи автостанції, що входить до сфери впливу цього об’єднання автобусних станцій. Ось яка відповідь надійшла від генерального директора ПрАТ «МОПАС» О.В. Поганюка на адресу Є.І. Вороніної та редакції «РП»:

«Отримавши повідомлення від редакції «Рідне Прибужжя» про обставини, які Ви виклали у листі до газети, повідомляємо наступне.

Ми розуміємо Вашу стурбованість через ситуацію, яка склалась з пільговими квитками. Нам дуже прикро, що наші громадяни вимушені стикатися з незручностями під час придбання пільгових квитків у перевізників.

На жаль, ця проблема стосується не тільки міста Миколаєва чи Нової Одеси, а вже набула державного масштабу.

Але, на жаль, наразі держава не компенсує у повному обсязі перевізникам кошти за обслуговування пільгової категорії населення. Ця функція перекладена на місцеві бюджети. У цьому році у Миколаєві не було виділено коштів на компенсацію перевізникам. Тому на цьому маршруті пільгові квитки мають жителі Нової Одеси, де були передбачені такі виплати.

Що стосується нечемної поведінки диспетчера, хочемо Вам доповісти, що з працівниками була проведена профілактична бесіда на тему, як поводитися з пасажирами.

Просимо вибачення за хвилювання через таку прикру ситуацію. У свою чергу, обіцяємо поліпшити якість обслуговування».

2 Comments on “Дещо про пільги та повагу до пасажира”

  1.  в Черкаській обл такого ніколи і не було і не чули.щоб на міжміські автобуси скидки пенсіонерам,на дизелі -да.Знаю що до війни був 1день пільговий в тиждень пенсіонерам наприклад четвер на автобусах в районах, тепер пенсіонерам 1 в місяць.потрібна монетизація як в світі і навіть в еРеФ.тобто ті гроші що зараз виділяють на пільги на транспорт поділити порівну на пільговиків.що в селі що в столиці однаково.якщо пенсія вище середньої -відсікти.бо в нас і суддя пенсіонер з 5тисячами має право і пенсіонер депутат з 15тисячами.тому в МВФ мілярдів нехватає на наші забаганки.та і є постанова уряду від 4.05.15р №389 що пільги тільки до 1700грн.та і де візьмуться гроші якщо депутати на авто імпортні до 5років знизили акциз в 28разів,тобто для багатих людей

Добавить комментарий