Літній театральний сезон відкрили

У перший день літа в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відбулося відкриття літнього театрального майданчика, а разом із тим – літнього театрального сезону. Першою прем’єрою стала музична вистава «100 поцілунків принцеси» (за мотивами відомої казки Ганса Крістіана Андерсена «Свинопас»).

1 червня – День захисту дітей. Саме до цього свята колектив театру готував подарунок дітлахам міста та області. Благодійну виставу подивились діти із малозабезпечених сімей, а також ті, батьки яких воювали в АТО. Маленьких громадян країни, запрошених на виставу, прийшли привітати голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко, голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко та багато інших поважних людей міста, поціновувачів театрального мистецтва.

Першою з привітальним словом виступила Вікторія Москаленко, яка побажала дітям із обласних закладів, їхнім батькам та вихователям гарних канікул та хороших вражень від вистави.

Олексій Савченко, в свою чергу, наголосив на тому, що обласна влада підтримує й сприяє розвитку історичної та культурної спадщини, яка нам залишилась від будь-якої держави.

Маленькі глядачі виставу сприймали чудово. Мінімум декорацій та максимум акторської майстерності гармонійно доповнювалися елементами гри привабливих лялькових свинок. Талановитому режисеру вдалося чудово поєднати досвід роботи в ляльковому театрі та практичні навички роботи з акторами драматичного театру. Мінімум декорацій пояснюється тим, що вистава задумувалася як виїзна. Актори Російського театру мають багаторічний досвід спілкування з глядачами сільських шкіл, районних будинків культури, літніх баз відпочинку.

До створення вистави доклали зусиль: режисер-постановник Василь Цимбал, художник-постановник Надія Тємєрова, балетмейстер Ганна Лукіна. Оригінальну музику написав композитор Олександр Сичов, заслужений артист України.

Ролі виконували актори: Анастасія Мезенцева (Графиня Тру-ля-ля), Олександр Заруба (Імператор), Олександра Шамшура (Принцеса), Максим Подгайко (Принц).

Нескладний сюжет казкової історії має важливий повчальний зміст. Іноді ми сприймаємо фальшиві цінності за дійсні й намагаємося йти хибним шляхом. Щоб цього не сталося, треба навчати юних громадян бути щирими, чуйними, кмітливими.

Подарунок сподобався і дорослим, і дітям. Це дуже вдалий початок літа для всіх, хто споглядав виставу в оновленому літньому дворику театру. По її закінченні діти отримали солодкі подарунки та розфарбовки від голів обласної державної адміністрації та обласної ради.

Лара ФІЛІН

Добавить комментарий