Підбито підсумки конкурсу для ЗМІ про децентралізацію

«Децентралізація – шлях до кращих результатів та ефективності» – такою була тема конкурсу журналістських робіт для регіональних ЗМІ, який проводився протягом трьох місяців нинішнього року за програмою DOBRE. Нещодавно автори кращих робіт зібралися в Українському кризовому медіа-центрі для нагородження. Переможцями були визнані 14 журналістів місцевих видань з шести областей України, серед них – і нашої газети. У своїх роботах – газетних та журнальних публікаціях, радіо-, та телепрограмах, статтях у інтернет-виданнях вони розповідають про хід децентралізації, її сутність, а також про проблеми, з якими стикаються громади.

Важливо, що організатори конкурсу, який проводився Українським кризовим медіа-центром у рамках програми DOBRE за підтримкою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), не намагалися ідеалізувати цей складний процес, і тому серед кращих опинилися роботи, що відображають і поки що негативний досвід створення об’єднаних територіальних громад.

Журналіст газети «Рідне Прибужжя» Тетяна Філіппова у своїй публікації «Покровская школа: найдутся ли деньги на ее содержание?» («РП» від 10.03.17) розмірковує про те, чому труднощі із об’єднанням виникли у мешканців заповідної Кінбурської коси.

«Моя історія – про неуспішний приклад, – сказала Тетяна під час отримання нагороди за 3 місце на конкурсі. – Але і про це обов’язково треба говорити, бо тут стає ясно, хто гальмує процес децентралізації, що заважає реформі. Це, перш за все, чиновники. Їм вигідно нічого не робити, ні з ким не об’єднуватися і бути царьками на своїй землі».

Влас. інф.

Добавить комментарий