Допомога волонтерському посту

Волонтерський пост на Миколаївському міжміському автовокзалі щоденно зустрічає десятки бійців, які їдуть додому або ж повертаються на службу. Хлопці мають змогу дочекатись автобуса з комфортом, попоїсти, випити чаю чи кави. Дівчата-волонтери створили у кімнаті відпочинку по-справжньому домашню, теплу та затишну атмосферу.

Це коштує чималих зусиль, адже волонтерський пост потрібно щоденно забезпечувати продуктами харчування, одноразовим посудом тощо. Приємно відзначити, що до цієї справи постійно долучаються миколаївські патріоти, які приносять домашні страви, смаколики, спеціально купують продукти. Та волонтерам усе одно доводиться крутитись, як мухам в окропі, щоби перекрити всі потреби посту. І тому вони вдячні за будь-яку допомогу.

Але попри труднощі бувають і приємні сюрпризи. Так, днями, волонтерський пост на міжміському автовокзалі відвідала відома миколаївська доброчинниця, директор ТОВ «Золотий Колос», депутат обласної ради Надія Іванова. Надія Валеріївна з початком бойових дій на сході України торує волонтерську стежку, допомагає нашим воїнам усім необхідним. Тож залишити поза увагою потреби волонтерського посту просто не могла. Приїхала з чималим запасом продуктів (20 кілограмів ковбаси, 30 кілограмів цукру, 2,5 кілограма розчинної кави, ящик чаю, вершкове масло, майонез, кетчуп, шість коробок чіпсів, а до всього ще й одноразовий посуд) та з бажанням зробити цю допомогу регулярною.

«Я звернулась до волонтерів з пропозицією підготувати аналіз продуктових потреб та потреб у одноразовому посуді з розрахунку на місяць,щоби на постійній основі забезпечувати волонтерський пост усім необхідним. Хвалити Бога, склад посту не буває зовсім порожнім, але яких зусиль це коштує волонтерам, знають тільки вони. Низький уклін небайдужим миколаївцям, які допомагають. Просто до сліз мене розчулила зустріч з жінкою, яка разом зі своїми маленькими дітками принесла хлопцям домашній пиріг. Це прекрасно. Але я переконана, що регулярна допомога позбавить волонтерів постійного «головного болю» та дасть змогу більше уваги приділяти нашим воїнам, які зайдуть на волонтерський пост перепочити та набратись позитивних емоцій», – зазначила Надія Іванова.

Прес-служба депутата обласної ради Надії Іванової

Добавить комментарий