Весняне прибирання у Пересадівці

Вихідним днями с. Пересадівка почало енергійно чепуритись до Великодня: латались дірки у дорожньому покритті, прибирались стихійні звалища, котрих, на жаль, накопичилось чимало. Але нині до роботи що не день, то відповідальніше та ефективніше починає ставитись керівництво новоствореної Воскресенської об’єднаної територіальної громади, до складу якої входить і Пересадівка. Селищний голова Олександр Шаповалов та його заступники активно працюють з соціально відповідальними керівниками місцевих підприємств, депутатами та віднаходять можливість вирішити купу проблем, не витрачаючи бюджетних коштів.

Яскравий приклад – нещодавнє прибирання та підсипання доріг, яке стало можливим саме завдяки належному виконанню своїх обов’язків депутатом обласної ради Надією Івановою. Надія Валеріївна – відповідальний народний обранець. На окрузі працює активно, намагаючись усебічно сприяти вирішенню проблемних питань населених пунктів: чи то за рахунок депутатських коштів, чи то власних. Як було й цього разу. Щоби прибрати стихійні звалища у Пересадівці, ТОВ «Золотий Колос» надало важкий тридцятитонний навантажувач та необхідну кількість дизельного пального. А асфальтову суміш, виділену підприємством «Дорлідер», до Пересадівки також доставляли КамАЗи «Золотого Колосу», звісно заправлені пальним за його ж кошти. А вже засипали діри у асфальті небайдужі місцеві жителі, яким болить доля рідного села. На жаль, охочих узятись за лопату було не стільки, скільки б хотілось. Та роботу виконали.

«Всебічна допомога сілянам – мій безпосередній обов’язок як депутата обласної ради. У переважній більшості випадків використовую для цього ресурси та кошти власного підприємства. На жаль, на так звані «депутатські» багато не зробиш. Не такі вже вони й значні, м’яко кажучи. А люди тим часом потребують допомоги, а не пояснень, що грошей не вистачає. Але коли бачиш віддачу, коли бачиш, що новостворена ОТГ з кожним днем стає дедалі спроможнішою, а її керівництву дійсно болить душа за громаду, – про гроші думати не варто. Потрібно допомагати. Усіма силами і можливостями. Тим більше, що у заможній громаді і підприємствам працюється комфортніше. Тож я переконана, що соціально спрямовані спільні проекти Воскресенської ОТГ та ТОВ «Золотий Колос» активно реалізовуватимуться і надалі», – зазначила Надія Іванова, додавши, безумовно, оптимізму керівництву об’єднаної громади.

Прес-служба депутата обласної ради Надії Іванової

Добавить комментарий