Показали належний рівень військової підготовки

На виконання доручення голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олексія Савченка Вітовський район долучився до дводенних навчальних зборів з територіальної оборони, під час яких резервісти Вітовщини показали належний рівень військової підготовки та командний дух, за що і були відзначені подякою від губернатора.

У свою чергу, очільник району Олександр Демчук за сумлінне виконання військового обов’язку, свідому громадську позицію, мужність, виявлену під час проведення дводенних навчальних зборів підрозділів територіальної оборони Миколаївської області, оголосив подяку голови Вітовської районної державної адміністрації резервістам району: Белячату Володимиру, Бударецькому Андрію, Вербі Володимиру, Гінкулу Віктору, Дмитрієву Дмитру, Дишлевому Антону, Красівському Сергію, Кауту Олександру, Кулину Олександру, Курганському Олегу, Ксьонжику Івану, Левковському Станіславу, Левковському Василю, Лазаренку Володимиру, Мазуру Євгену, Івкову Миколі, Працьку Сергію, Порубайлу Володимиру, Панченку Альберту, Роман Валерію, Ревві Володимиру, Смірнову Володимиру, Савінову Артему, Ткачуку Олегу, Турпітку Ігорю, Флорчуку Івану, Фляга Дмитру, Фененку Олегу, Урсуляку Богдану.

Олександр Миколайович подякував патріотам за злагодженість дій, за чітке виконання поставлених завдань, за небайдужість, мужність та витримку: «Приємно вражений рівнем фахових знань та вмінь. Маю надію, що здобуті вами навики у військовій справі будуть застосовуватись лише під час проведення аналогічних тренувань. Бажаю миру нашій державі та вірю, що з такими мужніми воїнами, як ви, іншого не може бути. Слава Україні!» – звернувся до особового складу загону територіальної оборони району Олександр Демчук.

Добавить комментарий