Ремонт дороги до Великодня

Воскресенська об’єднана територіальна громада демонструє дедалі більшу спроможність у вирішенні проблемних питань своїх населених пунктів. І не лише за рахунок бюджетних коштів, які нині розподіляються належним чином та з максимальною ефективністю, а й завдяки конструктивному діалогу з керівниками підприємств, що працюють на території об’єднаної громади, і не тільки.

Яскравий приклад лише останніх днів – соціально-екологічна програма компанії «PepsiCo в Україні», яка дала змогу оновити у дошкільних виховних закладах Воскресенської ОТГ сучасні системи очищення питної води, та співпраця керівництва об’єднаної громади з підприємством «Дорлідер» і ТОВ «Золотий Колос». У даному разі вдалось вирішити питання ямкового ремонту вул. Жовтнева у с. Пересадівка. Асфальтову суміш надав «Дорлідер», а автівку для її доставки «Золотий Колос». Наразі «матеріал» вже на місці, і до Великодня (вулиця якраз проходить біля місцевого храму) баюри мають бути засипані.

Директор ТОВ «Золотий Колос», депутат обласної ради Надія Іванова зазначає: «Я бачу серйозну перспективу об’єднаних громад, формування їх усебічної спроможності, спроможності вирішувати усі без винятку питання, або ж самотужки, або ж за підтримкою базових підприємств, які мають бути соціально відповідальними та не повинні цуратись і боятись договорів соціального партнерства. Я бачу, що керівництво Воскресенської ОТГ прагне працювати на благо громади і готове до всебічного діалогу. А тому запевняю, «Золотий Колос» завжди готовий прийти на допомогу».

Прес-служба депутата обласної ради Надії Іванової

Оставить комментарий