Весняне свято у «малій Болгарії»

Директор ТОВ «Золотий Колос», депутат обласної ради Надія Іванова цьогоріч, як, власне, й щороку вже протягом тривалого часу, зробила жінкам м. Миколаєва, Вітовського району і мікрорайону Тернівка прекрасний подарунок – яскраве дійство у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі

з чудовими концертними номерами, традиційними продуктовими пайками (майже 400 наборів) і понад сотнею цінних подарунків, а вже наступного дня святковий концерт відбувся у Тернівському Будинку культури. ТБК «Софія» гостинно відчинив двері для пайовиків ТОВ «Золотий Колос», жителів мікрорайону та гостей із сіл Капустине, Каравелове (Коларове).

Концертну програму підготували артисти Будинку культури, який нині очолює талановитий хореограф і організатор Юлія Любецька, та юні таланти із сільських загальноосвітніх шкіл і дошкільних навчально-виховних закладів. А керівництво «Золотого Колосу» подбало про цінні подарунки для своїх пайовиків-іменинників, учителів, жіночого колективу Тернівського БК, послушниць-служебниць Свято-Успенського храму, громадських активісток. Малеча традиційно отримала солодощі та соки.

Учасників святкового дійства привітав засновник підприємства Валерій Гумілевський: «Найкращі слова вітання присутнім у залі жінкам у ці прекрасні весняні дні дозвольте сказати від себе особисто і від усього чоловічого колективу «Золотого Колосу». Я щасливий від того, що наше підприємство, його працівники і пайовики – стали єдиною великою і дружною родиною. Тому і свята наші, й зустрічі проходять тепло і затишно, наче у родинному колі. Впевнений – так буде й надалі. Ще раз зі святом», – зазначив Валерій Миколайович у своєму вітальному слові.

Прес-служба ТОВ «Золотий Колос»

Оставить комментарий

Your email address will not be published.