«Городянин року»: підбито підсумки

Оргкомітет щорічної загальноміської програми «Городянин року»-«Людина року» (нині ювілейної, 20-ї), ретельно проаналізувавши рішення більше як півтисячі громадських експертів, визначив переможців програми «Городянин року»-2016 у 12-ти номінаціях (плюс три спеціальні) та «Людину року»-2016. Імена номінантів оголосили у неділю, 26 лютого, зі сцени обласного Палацу культури.

Серед переможців – воїни АТО, представники інваспорту, чарівні волонтерки з «Кулінарної сотні», підприємці, економісти, вчителі та хореографи, науковці. «Людиною року»-2016 переважною більшістю голосів громадської експертної «команди» визнано нашого великого земляка, сучасного класика, поета, лауреата Шевченківської премії Дмитра Креміня. Зал стоячи вітав переможця, а Дмитро Дмитрович традиційно вражав присутніх у саме серце неперевершеною мелодикою та неймовірними образами своїх поезій.

«Городянином року»-2016 у номінації «Благодійність та соціальне партнерство» стала директор ТОВ «Золотий Колос», депутат обласної ради Надія Іванова. Експерти належним чином оцінили її півторадесятирічний шлях доброчинності та милосердя, яким вона йде відтоді, як очолила сімейний бізнес, продовжуючи благодійні започаткування свого батька Валерія Гумілевського. Про це говорила вона і у своєму слові-подяці: «За те, що я роблю, якою життєвою дорогою йду, я, передусім, вдячна своїм батькам. Саме вони виховали мене у добрі та милосерді, прищеплюючи ці почуття з дитинства, навчаючи допомагати людям завжди. Особливо, якщо ти можеш більше, аніж ближній, якщо ти маєш більше, якщо зміг досягти більшого, не замикайся в собі, ділись. Добро неможливо роздати повністю. Воно постійно повертається. І я вважаю, що ця нагорода – є спільним досягненням усіх доброчинців та волонтерів Миколаївщини. Усіх людей, які небайдужі до проблем оточуючих і завжди готові прийти на допомогу, щоби люди вірили в те, що дива трапляються, і навіть у, здавалося б, безвихідній ситуації знайдеться той, хто простягне руку допомоги. Заради цієї віри варто жити!».

Трудовий колектив та пайовики ТОВ «Золотий Колос», усі містяни і селяни, яким вона допомагала і продовжує допомагати, щиро вітають Надію Валеріївну з високою заслуженою нагородою та Міжнародним жіночим днем 8 березня! З роси й води!

Прес-служба депутата обласної ради Надії Іванової

Добавить комментарий