Подвійне свято Ольги Жорової

Минуле століття стало знаковим щодо боротьби жінок за гендерну рівність. Представники слабкої статі почали відігравати значну роль у політичному та суспільному житті, успішно конкуруючи з чоловіками навіть у «нежіночих», як було прийнято казати раніше, іпостасях. У тому числі – все впевненіше займаючи владні кабінети.

І, варто сказати, жінки-керівники по праву обіймають високі посади, адже, окрім обов’язковості та старанності, вони, як справжні берегині, створюють теплу та душевну атмосферу в трудових колективах, по-материнськи дбають про своїх підлеглих. Серед таких достойників – і голова Казанківської райдержадміністрації Ольга Жорова.

Хоча Ольга Анатоліївна народилася в далекому Казахстані, більшу частину свого життя провела на благословенній українській землі. У Казанці закінчила загальноосвітню школу, тут робила перші кроки трудового життя. Оскільки з дитинства Ольга дружила зі спортом – волейболом (серед досягнень – третє місце у всеукраїнській Спартакіаді ФСТ «Колос»!), то з вибором подальшого життя не вагалася. По закінченні Миколаївського педагогічного інституту О.А. Жорова працює вчителем фізичної культури, а згодом – тренером у Казанківській дитячо-юнацькій спортивній школі. Тоді ж молодий та ініціативний педагог набула адміністративного досвіду на посаді завідувача відділу молодіжної політики, фізичної культури та спорту.

Утім, де б не працювала Ольга Жорова, всюди її вирізняли цілеспрямованість, вимогливість до себе та оточуючих, висока дисципліна та працездатність. Пошану людей Ольга Анатоліївна здобула й за високі людські якості – порядність, принциповість, турботу та піклування про тих, хто цього найбільше потребує.

Фінал Кубку на призи «Рідного Прибужжя».

Тож, коли Андрій Добровольский очолив Єланецьку райдержадміністрації, з вибором кандидатури заступника голови РДА з політико-правових, соціальних та гуманітарних питань довго не вагався, запропонувавши цю посаду Ользі Жоровій. Працюючи по 10-12 годин на добу, вряди-годи без вихідних та свят, Ольга Анатоліївна доклала зусиль до вирішення багатьох гострих проблем соціально-культурного розвитку місцевих громад Єланеччини. Це і масштабний ремонт у центральній райлікарні, і відродження місцевої ДЮСШ, і справжній ренесанс районного стадіону, і комплексна турбота про людей похилого віку. Чимало новаційних проектів було започатковано і реалізовано на освітній ниві.

Водночас О.А. Жорова постійно вдосконалює власний фаховий рівень. 2014 року вона здобуває другу освіту – магістра державного управління. Але й на цьому Ольга Анатоліївна не зупинилася, отримавши спеціальність «Агрономія» в Херсонському державному аграрному університеті.

Коли два роки тому Ольга Жорова очолила Казанківську райдержадміністрацію, вона достеменно знала, що і як треба зробити, аби відродити рідний для неї регіон. Насамперед новий керівник району наголосила на тому, що в неї є тільки одні інтереси – державні, тож кумівству та круговій поруці відтоді було оголошено рішучий бій. Деякі з місцевих князьків чинили неабиякий спротив намаганням Ольги Жорової навести лад у багатьох сферах, насамперед – щодо прозорого використання землі та ефективної діяльності державних підприємств. Та Ольга Анатоліївна, маючи рішучий характер, й не думала звертати з обраного курсу. За її керування також зроблено справжній прорив щодо залучення до району інвестицій Державного фонду регіонального розвитку.

Нині Казанківський район є одним із лідерів області з виробництва аграрної продукції та інвестиційної привабливості. Додаткові ж кошти спрямовуються на поліпшення матеріальної бази закладів освіти, культури, спорту, надається адресна допомога ветеранам війни та праці. Повсякчас Ольга Анатоліївна дбає про патріотичне виховання молодого покоління та соціальну підтримку захисників Вітчизни – учасників АТО.

Так співпало, що Ольга Жорова народилася у переддень найчарівнішого весняного свята, й цього року прийматиме як поздоровлення з 8 Березня, так і з нагоди ювілейного дня народження. Тож, шановна Ольго Анатоліївно, прийміть і від колективу «РП» щирі привітання з нагоди цих двох чудових дат. Здоров’я Вам, благополуччя, сімейного затишку, здійснення всіх мрій та планів!

Андрій ТЮРІН

Оставить комментарий