З «турботою» про ветеранів

Як відомо, 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цього дня у великих містах та маленьких містечках зазвичай відбуваються заходи для воїнів-інтернаціоналістів, вшановується пам’ять полеглих героїв. Зокрема вчора Президент України Петро Порошенко взяв участь у церемонії покладання квітів до Меморіального комплексу громадянам України, полеглим в Афганістані.

Але, як повідомив телефоном депутат Снігурівської районної ради, ветеран Афганської кампанії Олег Нартов, він та його побратими з великим обуренням сприйняли відсутність на районних заходах з приводу цієї пам’ятної дати виконувача обов’язків голови райдержадміністрації Андрія Бохонка. «Це – як плювок в душу всім нам, захисникам Вітчизни, котрі не шкодували свого життя, виконуючи бойові завдання, – емоційно сказав Олег Іванович. – Хіба так важко було вийти зі свого робочого кабінету та спуститися на землю, до людей, котрі боронили свою державу? Про яке, зрештою, виховання патріотизму може йти мова?». На щастя, голова райради Тетяна Мезіна знайшла час і можливість, аби поспілкуватися з колишніми воїнами та нагородити їх почесними грамотами районної ради.

Можливо, у керівника РДА А. Бохонка, на відміну від глави держави, знайшлися більш важливі справи, ніж ушанування воїнів-афганців? Але чому тоді на урочистому заході не був присутній бодай хтось із відповідальних чиновників районної державної (принаймні, такою є назва) адміністрації?

Влас. інф.

Добавить комментарий