Звіт перед виборцями

Директор ТОВ «Золотий Колос», депутат обласної ради Надія Іванова розпочала цикл зустрічей з жителями Вітовського району, щоби поінформувати виборців про свою депутатську діяльність протягом року, розподіл «депутатських» коштів, роботу очолюваної нею постійної комісії з питань культури, освіти та науки, сім’ї та молоді, спорту, реалізацію благодійних проектів тощо. Перші зустрічі відбулись у селах Пересадівка та Михайло-Ларине.

Спілкування відбулося тривалим, півтори-дві години мінімум. Депутату було про що розказати, адже за звітний період Надія Іванова, як депутат і доброчинниця, сприяла вирішенню сотень болючих проблемних питань, у тому числі і цих населених пунктів: по Пересадівці – це ремонт покрівлі, заміна вікон, придбання апарату УЗІ та ксероксу для амбулаторії, придбання ноутбука, принтера та посуду для місцевої школи, реконструкція системи опалення БК, придбання газонокосарки для храму, заміна вікон у бібліотеці, допомога в озелененні населеного пункту, адресна допомога місцевим жителям, які звертались до громадської приймальні (лікування, продукти харчування тощо), забезпечення транспортом дітей та ветеранів, які брали участь у творчих конкурсах та культурно-масових заходах; по Михайло-Лариному – ремонт покрівлі місцевої ЗОШ (сприяння у виділенні коштів загальним обсягом 1,5 млн. грн.), заміна в школі 54 вікон, придбання для освітнього закладу комп’ютерної техніки, 180 кв. метрів лінолеуму, спортивного інвентарю, придбання обігрівача УФО для місцевого храму, капітальний ремонт сільської бібліотеки, допомога дитячому садку продуктами харчування, озеленення території дошкільного закладу та населеного пункту, адресна допомога селянам, підтримка дитячої творчості, виготовлення для обох сіл дитячих майданчиків, що будуть встановлені вже навесні, як потепліє. І це далеко не повний перелік виконаної роботи.

Тож виборцям було про що поспілкуватись зі своїм депутатом. Тим більше, як зазначив голова ветеранської організації с. Пересадівка Володимир Компанієць, підсумовуючи результати зустрічі: «Надія Іванова – перший депутат за 25 років незалежності України, який приїхав у наше село, щоби особисто звітувати перед виборцями, постійно зустрічається з нами та тісно і продуктивно співпрацює». Селяни зазначили, що хотіли би бачити у себе і депутатів Верховної Ради, але вони поки що не поспішають організовувати такі зустрічі.

Тому з наболілим жителі Пересадівки та Михайло-Лариного знову звернулись до Надії Іванової. А проблем у селах ще чимало. Так, у Пересадівці давно і гостро постало питання будівництва мосту через р. Інгул (старий понтонник вже на ладан дихає), реконструкції великого залу місцевого БК, збереження дільничної лікарні та необгрунтованого підвищення перевізником вартості проїзду у маршрутних таксі, що курсують між селом та обласним центром. Михайлоларинців цікавила доля місцевого клубу та вуличного освітлення. Питання дуже складні, вирішити їх самотужки Надія Валеріївна не зможе, але пообіцяла докласти максимум зусиль і зробити все від неї залежне, аби сприяти позитивному результату, та наголосила, що від активності громади також багато залежить. Вона закликала селян не бути байдужими та подякувала за співпрацю і розуміння в.  о. старости с. Пересадівки Ірині Бєгліці, голові місцевої ветеранської організації Володимиру Компанійцю та директору Михайло-Ларинської ЗОШ, депутату районної ради Любові Волошиній.

Прес-служба депутата обласної ради Надії Іванової

Добавить комментарий