Запрошуємо на навчання до Інституту кримінальної юстиції Національного університету «Одеська юридична академія»!

Національний університет «Одеська юридична академія» сьогодні є Alma mater для десятків тисяч студентів з усіх куточків України – від Закарпаття до Донеччини, від Чернігівщини до Криму, й одним із головних всеукраїнських центрів юридичної освіти та правового життя загалом. Розташування у приморському курортному місті зумовлює постійний розвиток Університету, розширення міжнародних зв’язків, а для студентів, до того ж, надає можливість сповна насолодитися життям у самому серці українського Причорномор’я.

Президент Національного університету «Одеська юридична академія» академік Сергій Васильович Ківалов з великою турботою ставиться до організації процесу підготовки висококваліфікованих фахівців у сфері юриспруденції. Тому особливістю Університету є те, що студентів у ньому готують за різними напрямами юридичної професії. Фахову підготовку слідчих, детективів, прокурорів, працівників суду, органів національної поліції та безпеки здійснює Інститут кримінальної юстиції Національного університету «Одеська юридична академія», очолюваний доцентом Вадимом Миколайовичем Підгородинським. Інститут є найбільш престижним та численним підрозділом зазначеного вишу.

В Інституті кримінальної юстиції розроблено особливу систему професійної підготовки фахівців у цій сфері, зокрема створивши інтелектуальну та сучасну матеріальну основу для цього: так, серед викладачів вишу – успішні адвокати, судді, працівники правоохоронних органів, які мають змогу проводити заняття, користуючись криміналістичною та кримінологічною лабораторіями, залою судових засідань, 2 стрілецькими тирами, музейною галереєю зі зразками раритетної та бойової зброї, полігоном для проведення огляду місця події, Центром тестування на поліграфі (навчальні заняття з «детектором брехні»), які є в Університеті.

Університет, підтримуючи зв’язки з органами державної влади та місцевого самоврядування всіх рівнів, вже з перших років навчання надає студентам Інституту можливість проходження практики та стажування у відповідних органах (зокрема поліції, прокуратурі, судах, митних органах і т. ін.) та, що є найголовнішим, – забезпечує реальні можливості для працевлаштування.

Чи не найціннішою є діяльність Університету у сфері сприяння та здійснення міжнародного співробітництва. Слід наголосити, що з моменту приєднання Академії до Асоціації європейських університетів у 1998 році, диплом Університету отримав міжнародне визнання (тому документ є подвійним – з текстом українською та англійською мовами). Адже чого тільки варта можливість вивчати юридичні дисципліни протягом 4-х років будь-якою з п’яти запропонованих мов (зокрема англійською та німецькою). Більше того, з 2016 року почала діяти нова магістерська програма англійською мовою викладання «International and European Law». Маючи зв’язки з-понад 100 закордонними навчальними закладами та дослідними установами, Академія забезпечує участь студентів у найрізноманітніших програмах обміну, іноземних стажуваннях із реальними шансами подальшого працевлаштування або продовження навчання. Уже традицією стали щорічні візити викладачів університетів Європи та США з авторськими курсами лекцій для студентів вишу, а також участь студентів у міжнародних студентських інтелектуальних змаганнях.

Президент НУ «ОЮА» академік С. В. Ківалов та директор Інституту кримінальної юстиції НУ «ОЮА» доцент В. М. Підгородинський.

Не менш різноманітною є і творча, спортивна та громадська активність студентів Інституту кримінальної юстиції Університету. У кожного є можливість обрати будь-який напрям позанавчальної діяльності відповідно до своїх захоплень. Тому гордістю вишу є і те, що переважно саме студентами здійснюється проведення всіх креативних творчих (відпочинкових у т. ч.), спортивних та наукових заходів Академії: брейн-рингів, конференцій, засідань, святкувань знаменних дат, акцій, флешмобів – список тут невичерпний. Адже однією з основних цінностей університетської спільноти є, зокрема, і всебічність особистісного розвитку, і гарний відпочинок після плідної праці.

Так, при Інституті діє власна вокальна студія, команда КВК «Де Рішельє», унікальний у своєму роді студентський експериментальний театр, студентське радіо «IKU-FM», танцювальна студія «Breaking Silence Crew».

Без перебільшення можна сказати, що спорт – це невід’ємна частина життя кожного студента Інституту. Навчаючись в Інституті, студенти можуть розвивати свої спортивні здібності в секціях з волейболу, баскетболу, футболу, великого й настільного тенісу, шахів та інших видів спорту. Наші вихованці гідно виступають на щорічних студентських спартакіадах, національних і міжнародних спортивних змаганнях.

Насамкінець варто звернути увагу, що іногородні студенти забезпечуються житлом у гуртожитках вишу. Адже Університет володіє 10 гуртожитками готельного типу і продовжує розбудову житлово-побутового комплексу.

Тож Національний університет «Одеська юридична академія» сьогодні – це не просто вищий освітній заклад. Це неймовірна можливість зробити серйозний крок у житті до успіху в товаристві відданих своїй справі професіоналів і студентської спільноти з усієї України!

За детальнішою інформацією звертайтеся: м. Одеса, вул. Академічна, 2, каб. 605. Тел./факс: 048-748-03-31; 093-271-41-79; 067-478-77-01.

Е-mail: [email protected]Website: IKU.ONUA.EDU.UA

Оставить комментарий