«Молодіжна хвиля»

На базі механіко-математичного факультету Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського стартував перший етап фестивалю дитячої наукової творчості «Молодіжна хвиля», який проходить у рамках проекту «Крок до науки».

Майже триста учасників – юних науковців з Миколаєва і області та сусідньої Херсонщини протягом дня працювали у тринадцяти студіях фестивалю за напрямками: «Майстер-клас», «Освітні проекти», «Інформаційно-комунікаційні технології» та «Füsis». Школярі, розподілившись на групи, потрапили під пильне око студентів мехмату, які, власне, й координували роботу учасників та допомагали їм виконувати студійні завдання.

В урочистій церемонії відкриття фестивалю взяли участь міський голова Олександр Сєнкевич та помічник депутата обласної ради Надії Іванової Володимир Лисюк. Надія Валеріївна з об’єктивних причин не змогла відвідати захід, але як людина, яка всебічно підтримує дитячу творчість, у тому числі й наукову, не могла обійти його увагою.

Тож її помічник не лише передав вітання юним науковцям і їхнім наставникам, а й відвідав студії та ознайомився з практичною фестивальною роботою. А на завершення вручив подарунки від Надії Іванової переможцям студійних баталій – сорок подарункових сертифікатів на безкоштовне відвідання Миколаївського зоопарку та скай-парку.

– Це прекрасне започаткування, що виховує в дітях бажання займатись наукою та підходити до неї творчо. Величезна подяка ініціаторам і авторам проекту, які на одній лише власній ініціативі розвивають його та щорічно відшліфовують усе краще й краще. Але підтримувати «Молодіжну хвилю» повинні не лише меценати, а й обласна влада. Більше того, фестиваль може перетворитись на одну з інноваційних обласних освітянських програм, тож я обов’язково говоритиму про це з Надією Валеріївною, і переконаний, вона зробить усе можливе, щоби, принаймні, обласна рада звернула увагу на фестиваль, – зазначив Володимир Лисюк.

Прес-служба депутата обласної ради Надії Іванової

Оставить комментарий