На честь свого президента

У селі Першотравневе Снігурівського району на базі місцевої школи відбулись змагання з дзюдо серед юнаків та дівчат на призи президента спортивного клубу бойових мистецтв Валерія Антоновича Кіптика та на честь його дня народження. Нестримна енергія цієї людини спрямована на виховання у дітей та молоді любові до спорту, популяризацію здорового способу життя. На змагання прибули близько 100 спортсменів, 11 команд України та команда з Молдови (м. Бендери).

Ініціаторами проведення цього значного заходу є Снігурівська ДЮСШ, спортивний клуб бойових мистецтв самбо, дзюдо, джиу-джитсу.

Учасників змагань тепло вітали господар змагань директор ЗОШ Доценко Г.В. та поважні гості – Першотравневий сільський голова А.І. Завгородній, віце-президент клубу В.П. Чих, депутат міської ради О.М. Ткаченко, ПП К.М. Лебєдєв, заслужений тренер Молдови С.А. Шахов, віце-президент спортивного клубу В.І. Сергеюк. Головний суддя змагань заслужений тренер України С.Г. Зіньковський зазначив, що йому приємно бачити таку велику кількість юних дзюдоїстів на змаганнях, побажав усім вдалого виступу, відборотися без травм. За словами Сергія Григоровича, саме заняття дзюдо у значній мірі допомогли йому реалізуватися та досягти успіху в житті: «Заняття дзюдо виховало в мені самоорганізованість, цілеспрямованість, дисципліну. Стати переможцями зможуть одиниці, тому участю в даних змаганнях я бажаю всім зарядитися для успішних виступів на інших змаганнях».

А переможцями цього турніру стали К. Милихіна, К. Чігарських, Д. Макаруша, А. Романова, І. Петрончак, Т. Шеремет, А. Катано, Н. Романова, Л. Зубченко, Д. Чмелик, Н. Зіньковський, К. Ткаченко, Є. Чабанов, В. Кузнецов, А. Романенко, С. Лопатньов, О. Кравченко, М. Сергеюк, В. Шафрон, А. Кузнецов, С. Сливар, С. Новосад, В. Левицький, В. Чумак, О. Шукаєв, А. Коломієць, Д. Бурьонок, Д. Матюха, Ю. Конін;

Найсильнішою командою виявилася збірна команда м. Снігурівки – як серед дівчат, так і серед юнаків. Другими у командному заліку стали спортсмени команди з м. Дніпро, два треті – у команди з Молдови та села Першотравневе.

Під час урочистої церемонії фіналу змагань відбулося нагородження призерів грамотами, медалями, спортивними кубками. Свято відбулось завдяки фінансовій підтримці президента Першотравневого спортивного клубу Кіптика Валерія Антоновича (м. Дніпро), фірма «Ольвія». Учасники турніру, прихильники дзюдо щиро вітають його з днем народження та висловлюють подяку за організацію і проведення Всеукраїнського турніру з дзюдо.

Тетяна ЗАСЄЧЕНКО, методист Снігурівської ДЮСШ

Оставить комментарий