Волонтерський шлях «Золотого Колосу»

З початком бойових дій на сході України директор ТОВ «Золотий Колос», депутат обласної ради Надія Іванова, знаний на Миколаївщині меценат і доброчинець, стала ще й на волонтерську стежину. Усі, без винятку, активні волонтерські групи області звертались до Надії Валеріївни по допомогу, і вона ніколи не відмовила. Крупи, олія, дизпаливо, кошти – все, що могло стати у пригоді на передній лінії та волонтерам у дорозі, Надія Іванова надавала за першим зверненням. Більше того, із «Золотого Колосу» йшли адресні вантажі з продуктами, «буржуйками» тощо. Ця робота триває і нині. І оберти постійно нарощуються.

Наприкінці жовтня на базі підприємства почали формувати черговий вантаж: кількасот кілограмів круп, соняшникове насіння, олія, фруктові та овочеві соки, чай, кава, цигарки. До процесу долучились друзі та однодумці. Громадський активіст і підприємець Станіслав Под’ячев допоміг овочами, ТОВ «Білий сир» (Нова Одеса) надало твердий сир та вершкове масло, Сергій Іванов – м’ясну продукцію. Понад тонну продуктів завантажили до причепа приватної автівки заступника міського голови Юрія Степанця, який свого часу воював на сході добровольцем, а нині, як і Надія Іванова, допомагає хлопцям чим може. Юрій Борисович зі своїми друзями доповнили вантаж тосолом для артилеристів 79-ї миколаївської десантно-штурмової бригади, соком, йогуртами, цигарками, подбали про пальне. І «волонтерка» пішла на схід.

Дорогою волонтери відвідали бійців 79-ки, а потім, на передній лінії,  – підрозділи 72-ї окремої механізованої бригади та полку «Київ», які нині тримають периметр на околицях Авдіївки. Хлопці щиро подякували миколаївцям і за допомогу, і за те, що не забувають та продовжують працювати, незважаючи на труднощі, з якими нині доводиться стикатись волонтерам. Ця подяка – найдорожче, що чують волонтери на передовій. І працюватимуть далі. Задля перемоги. А ТОВ «Золотий Колос» планує зробити подарунок нашим воїнам до Дня Збройних Сил України. І це означає, що на початку грудня на схід піде ще один вантаж.

Прес-служба депутата обласної ради Надії Іванової

Добавить комментарий