«Бойові фанфари»

У музеї суднобудування та флоту відбувся конкурс «Бойові фанфари» художніх самодіяльних колективів військових частин Миколаївського гарнізону, приурочений до Дня визволення України від фашистських загарбників. Цьогоріч він пройшов під патронатом директора ТОВ «Золотий Колос», депутата обласної ради Надії Іванової.

Надія Валеріївна – знаний поціновувач мистецтва, вона прекрасно розуміє його силу та позитивний вплив на особистість, тож на прохання підтримати музичний конкурс відгукнулась одразу. І він відбувся. Яскравий та драйвовий, як нині кажуть, тому що військові оркестри, окрім класичних творів, виконували ще й сучасні інструментальні композиції та саундтреки відомих фільмів. Грали професійно і експресивно, раз по раз зриваючи гучні оплески.

Втім конкурс є конкурс, і переможець може бути лише один. Тож за рішенням журі перемогу виборов оркестр в/ч А – 3130. Пам’ятний диплом директора ТОВ «Золотий Колос», депутата обласної ради Надії Іванової та диплом переможця вручила її помічник Тетяна Садова, яка щиро подякувала музикантам за прекрасні виступи та бурю позитивних емоцій. А всі без винятку музиканти, які брали участь у конкурсі, отримали від Надії Валеріївни у подарунок продуктові набори.

Добавить комментарий