Туристична перлина Миколаївщини

Унікальні природні об’єкти Миколаївщини, її історичні пам’ятки можуть і повинні викликати неабиякий інтерес у вітчизняних та зарубіжних туристів – прихильників активного відпочинку, поціновувачів сімейних подорожей та тих, хто віддає перевагу зеленому туризму.

Цю тезу обговорили учасники екскурсійного туру, які відвідали минулого уїк-енду села Трикрати і Актове, що на Вознесенщині. У складі групи – медійники, студенти та тимчасово безробітні миколаївці, які бажають реалізувати себе на теренах туристичного бізнесу.

Екскурсоводом-консультантом була член ради з питань розвитку туризму при Миколаївській ОДА Тетяна Чичкалюк. Взяла участь в екскурсії і директор ТОВ «Золотий Колос», депутат обласної ради Надія Іванова. Надія Валеріївна подихала свіжим повітрям Трикратського лісу, помилувалась краєвидами Актовського каньйону та привітала гостей Актового і сільчан (подарувавши традиційний козацький куліш, який готували козаки Корабельного району), котрі задля приваблення туристів організували мальовничий ярмарок та концертну програму.

Надія Іванова зазначила, що туристичний потенціал Миколаївщини і Вознесенщини, зокрема, величезний. Але владним структурам і місцевим громадам потрібно докласти чимало зусиль для розвитку інфраструктури, реалізації цікавих туристичних проектів, у тому числі і у напрямку зеленого туризму, що значно посилить туристичну привабливість Актового і Трикрат. Тільки об’єднаними зусиллями можна перетворити ці природні феномени та творіння рук людських на дорогоцінні туристичні перлини.

Прес-служба депутата обласної ради Надії Іванової

Добавить комментарий