Виклики до суду від 17 серпня

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє

Клочанюка Валерія Васильовича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. 8-ма Поздовжня, 11, про дату слухання справи № 2/489/1590/16 за позовом Мірошниченко Віри Іванівни до Клочанюка В. В. про виділ у натурі частки нерухомого майна, що є у спільній частковій власності, яке відбудеться 26.08.16, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 5.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов буде розглянуто за його відсутності.

*  *  *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає 30.08.16, о 8.45, в якості відповідача Георгицу Світлану Андріївну у цивільній справі № 2/489/2087/16 за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Георгици С. А. про стягнення боргу за спожиту електроенергію.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 15.

*  *  *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає 30.08.16, о 8.30, в якості відповідача Шкавро Ганну Яківну у цивільній справі № 2/489/2088/16 за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Шкавро Г. Я., Шкавро Н. М. про стягнення боргу за спожиту електроенергію.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 15.

*  *  *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання в якості відповідача Деордієва Юрія Сергійовича на 06.10.16, о 13.50, у цивільній справі провадження № 2/489/2163/16 за позовом Кірсанової Марії Дмитрівни до Деордієвої Ліни Валентинівни про визнання осіб такими, які втратили право користування житловим приміщенням.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 17.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

*  *  *

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Ігнатьєва Руслана Миколайовича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Чайковського, 8, кв. 14, про дату слухання справи № 2/489/1497/16 за позовом ТОВ «Дата Майнінг Груп» до Ігнатьєва Р. М. про стягнення заборгованості, яке відбудеться 30.08.16, о 8.30, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 5.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов буде розглянуто за його відсутності.

*  *  *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає відповідача Томашевського Сергія Вікторовича у судове засідання, яке відбудеться 19.09.16, о 900, у справі провадження № 2/489/1995/16 за позовом ПАТ «ПриватБанк» до Томошевського С. В. про визнання договору іпотеки недійсним та скасування заборони відчуження майна.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська,17, каб. № 17.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

*  *  *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає відповідача Дубініну Тетяну Дмитрівну за позовом Бойченка Андрія Валерійовича про визнання договору купівлі-продажу дійсним на 08.09.16, о 9.00, у каб. № 16 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

*  *  *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідачів Гаркушу Наталю Олегівну, Коцюбинську Тамару Борисівну, останнє відоме місце проживання яких: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Надбузьке, вул. Леніна, 1, кв. 74, про дату слухання цивільної справи № 480/1504/16-ц за позовом Гаркуші Андрія Миколайовича до Гаркуші Н. О., Коцюбинської Т. Б. про визнання осіб такими, які втратили право користування житловим приміщенням, яке відбудеться 13.09.16, о 9.00, за адресою суду: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов буде розглянуто за їх відсутності.

*  *  *

Доманівський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Славича Вадима Миколайовича, останнє відоме місце реєстрації якого: Миколаївська область, Доманівський район, с. Зелений Яр, вул. Миру, 6, у судове засідання на 19.09.16, о 9.30, у приміщення суду за адресою: Миколаївська область, смт Доманівка, вул. Центральна (Леніна), 35, у справі за позовом Пятової Марії Миколаївни про позбавлення батьківських прав.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі документів.

*  *  *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає у судове засідання на 07.09.16, о 9.00, за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, в якості відповідача Арзуманяна Станіслава Олександровича у цивільній справі за позовною заявою Приходько Олени Вікторівни до Арзуманяна С. О. про розірвання шлюбу між подружжям та стягнення аліментів.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

*  *  *

Корабельний районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання Гришина Олександра Олександровича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська обл., м. Миколаїв, вул. Некрасова, 32, як відповідача у цивільній справі № 488/2057/16-ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Гришина Олександра Олександровича про стягнення заборгованості.

Судове засідання відбудеться о 23.09.16, о 9.15, у приміщенні Корабельного районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Самойловича, 29а.

У разі неявки відповідача у справі буде ухвалено заочне рішення на підставі наявних у ній доказів.

*  *  *

Доманівський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Кравчука Миколу Вікторовича, останнє відоме місце реєстрації якого: Миколаївська область, Доманівський район, с. Широколанівка, вул. Леніна, 1, у судове засідання на 05.09.16, о 9.30, у приміщення суду за адресою: Миколаївська область, смт Доманівка, вул. Центральна (Леніна), 35, у справі за позовом Кравчук Тетяни Євгенівни про розірвання шлюбу.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі документів.

*  *  *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Шаповалова Олега Володимировича до Шаповалової Валерії Валеріївни про розірвання шлюбу відкладено на 06.09.16, о 8.40.

Відповідачу Шаповаловій Валерії Валеріївні необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

*  *  *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи № 490/4913/16-ц за позовом Проценко Алли Андріївни до Нікори Олександра Михайловича про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, відкладено на 15.09.16, о 9.30.

Відповідачу Нікорі Олександру Михайловичу необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12 (каб. 19).

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

*  *  *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, який розташований у м. Миколаєві по вул. Самойловича, 20а, викликає у судове засідання в якості відповідача Кулая Олександра  Анатолійовича у цивільній справі № 488/1477/16-ц провадження № 2/488/1143/2016р. за позовною заявою Моторного (транспортного) страхового бюро України до Кулая О. А. про відшкодування в порядку регресу витрат, пов’язаних з виплатою страхового відшкодування

Судове засідання відбудеться 22.09.16, о 15.00, у залі судових засідань № 3.

Останнє відоме місце проживання Кулая Олександра Анатолійовича: м. Миколаїв, пр. Корабелів, 2а, кв. 115.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

*  *  *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Бикова Дениса Володимировича до Бикової Ольги Володимирівни про визнання місця проживання дитини призначено на 31.08.16, об 11.00.

Відповідачу Биковій Ользі Володимирівні, останнє відоме місце реєстрації якої: м. Миколаїв, вул. Колодязна, 20, кв. 53, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12 (каб. 10).

Відповідно до ч. 9 ст. 74 ЦПК України після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.

*  *  *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає відповідача Фролова Валентина Темофійовича за позовом Фролової Людмили Олексіївни про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, на 31.08.16, о 15.30, у каб. № 16 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна 3 .

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

*  *  *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, який розташований у м. Миколаєві, вул. Самойловича, 20а, викликає у судове засідання в якості відповідача Гевко Олену Михайлівну у цивільній справі № 488/402/16-ц за позовом керівника Миколаївської місцевої прокуратури № 2 про скасування рішень Миколаївської міської ради, визнання недійсним державного акта на право власності на земельну ділянку.

Судове засідання відбудеться 14.09.16, о 9.30, у залі засідань суду № 8.

Останнє відоме місце реєстрації відповідача Гевко О. М.: м. Миколаїв, вул. Степова, 11.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

*  *  *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає відповідача Козуліна Володимира Петровича у судове засідання, яке відбудеться 19.09.16, о 10.25, у справі провадження № 2/489/1757/16 за позовом про стягнення заборгованості ПАТ КБ «ПриватБанк» до Козуліна Володимира Петровича.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська,17, каб. № 17.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

*  *  *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає відповідача Нікітенко Юлію Василівну у судове засідання, яке відбудеться 19.09.16. о 10.15, у справі провадження № 2/489/1764/16 за позовом про стягнення заборгованості ПАТ КБ «ПриватБанк» до Нікітенко Юлії Василівни.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська,17, каб. № 17.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

*  *  *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає відповідача Забродного Олександра Георгійовича у судове засідання, яке відбудеться 19.09.16, о 10.35, у справі провадження № 2/489/1736/16 за позовом про стягнення заборгованості ПАТ КБ «ПриватБанк» до Забродного Олександра Георгійовича.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська,17, каб. № 17.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

*  *  *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання в якості відповідача Бондаренка Сергія Петровича на 20.09.16, о 13.40, у цивільній справі провадження № 2/489/1991/16 за позовом Бондаренко Ольги Олегівни до Бондаренка С. П. про позбавлення батьківських прав.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 17.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

*  *  *

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Рябенко Іустінію Федорівну, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. Авангардна, 27, про дату слухання справи № 2/489/1446/16 за позовом Кобка Володимира Михайловича до Рябенко І. Ф. про визнання договору купівлі-продажу дійсним, яке відбудеться 25.08.16, о 8.45, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 5.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов буде розглянуто за його відсутності.

*  *  *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання в якості відповідача Сокола Михайла Миколайовича у цивільній справі № 2/487/2011/16 за позовом Мурадьян К. В. до Сокола М. М. про розірвання шлюбу на 01.09.16, о 10.15, у каб. № 4 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

*  *  *

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає в якості відповідачів Чупій Світлану Мажнунівну, Чупій Віктора Степановича, Чупій Марину Вікторівну у судове засідання, що відбудеться 13.09.16, о 13.00, у залі суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Торгова, 44, з розгляду цивільної справи за позовом Чумаченко Наталі Миколаївни, яка діє в інтересах Потьомкіна Сергія Сергійовича до Чупій Світлани Мажнунівни, Чупія Віктора Степановича, Чупій Марини Вікторівни, третя особа – Українська універсальна товарно-сировинна біржа, про визнання угоди дійсною.

У разі неявки відповідачів у судове засідання без поважних причин або неповідомлення причин своєї неявки, з’ясування обставин у цій справі проводитиметься за їх відсутності і вони вважатимуться повідомленими належним чином про час та місце розгляду справи. 

Добавить комментарий