Вікторія МОСКАЛЕНКО: «Нам необхідне сьогодні будівництво сміттєпереробного підприємства»

Стан сміттєзвалищ по всій території Миколаївської області – катастрофічний. Більшість сільських населених пунктів їх взагалі не має. Тверді побутові відходи накопичуються, як правило, у непристосованих для цього місцях. Останнім часом вони стають джерелом виникнення пожеж, а відтак несуть загрозу життю і здоров’ю людей.

Ліквідовувати спалахи у таких місцях працівникам ДСНС самотужки не до снаги. Цьогорічне спекотливе літо показало – відсутність комплексного вирішення питання переробки та вивезення сміття може призвести до складних наслідків. Не виключена навіть загроза локальної (регіональної) екологічної катастрофи.

– Нам необхідне сьогодні будівництво сміттєпереробного підприємства, – наголосила голова обласної ради Вікторія Москаленко під час робочої зустрічі з народними депутатами Тарасом Кремінем та Ігорем Бриченком. – Сьогодні завдання номер один – пошук профільного інвестора, зацікавленого у спорудженні такого об’єкта на території Миколаївської області. Якщо цього не зробити сьогодні, вже завтра наш регіон потоне у смітті. Оскільки ані в районах, ані у сільських населених пунктах немає санкціонованих полігонів для зберігання твердих побутових відходів.

Уже наступного тижня проблему поводження з твердими побутовими відходами у Миколаївській області Тарас Кремінь та Ігор Бриченко порушуватимуть у Києві під час засідання профільного комітету Верховної Ради.Не менш болючою для регіону є відсутність доріг. Під час останньої позачергової сесії обласної ради прийнято звернення до Прем’єр-міністра України, Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки і оборони України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державного агентства автомобільних доріг України з проханням терміново направити в нашу область відповідну комісію з метою визначення ступеня і рівня небезпеки надзвичайної ситуації техногенного характеру на автомобільних дорогах державного значення в Миколаївській області.

І знову ж голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко у безпосередньому спілкуванні з народними обранцями, які представляють наш регіон у Києві, порушила дане питання. Тарас Кремінь та Ігор Бриченко ознайомились із розміром співфінансування, яке виділяється на ремонт доріг районними, сільськими та селищними радами області. Вікторія Москаленко акцентувала увагу народних депутатів також на якнайшвидшому пошуку коштів у державному бюджеті.

Прес-служба обласної ради

Добавить комментарий