Проблеми потребують вирішення

Депутат Миколаївської обласної ради Надія Іванова зустрілася з колективом Жовтневої центральної районної лікарні.

Протягом багатьох років Надія Валеріївна, як директор сільгосппідприємства «Золотий Колос», разом з іншими аграріями Жовтневщини надає цьому медичному закладу матеріальну допомогу, передаючи продукти власного виробництва. Сьогодні вона, як депутат, цікавилася насущними проблемами сфери охорони здоров’я, в тому числі і тими, які є актуальними для районної лікарні.

Після конструктивного діалогу з головним лікарем ЖЦРЛ Юрієм Багатим і медперсоналом Надія Іванова зазначила, що проблем – безліч. Це і недостатнє фінансування, і велике навантаження на медичний персонал (лікарня обслуговує не тільки жителів Жовтневого району, а й миколаївців, які проживають в Корабельному районі обласного центру), і реформування системи – в ракурсі бачення і розуміння.

Серед проблем Юрій Багатий назвав відсутність у лікарні охорони. Випадки, коли до лікарні надходять деякі пацієнти або їх супроводжують люди, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, бешкетують і загрожують співробітникам медустанови, – не поодинокі. І до тих пір, поки законодавчо не буде передбачена охорона в лікарнях, лікарі та персонал не зможуть відчувати себе в цілковитій безпеці.

Надія Іванова уважно вислухала всі побажання колективу ЖЦРЛ і пообіцяла й надалі брати активну участь у житті лікарні.

Депутат передала в якості подарунка такий потрібний для цеху харчування бойлер, а у відповідь отримала свіжоспечений запашний хліб від лікарняних кухарів.

Прес-служба депутата обласної ради Надії Іванової

Добавить комментарий