Зі святковим концертом – до засуджених

Наприкінці минулого тижня в Ольшанській виправній колонії (№ 53) у приміщенні клубу був проведений святковий концерт з нагоди 20-ї річниці прийняття Конституції України. Захід був організований за підтримкою депутата Миколаївської обласної ради Надії Іванової, яка очолює постійну комісію обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту. Слід зазначити, що Надія Валеріївна не вперше відвідує цей заклад, її тут завжди радо зустрічають, та й не з пустими руками вона приїжджає.

Цього разу, щоб створити дійсну атмосферу свята і привітати засуджених з великим державним святом, Надія Валеріївна приїхала разом з музичним колективом народних аматорів сцени.

Після вступної частини, яка складалась з виступу читців віршів, творчий колектив та окремі виконавці виконували пісні та вірші, присвячені Батьківщині. До глядачевого залу запрошувались всі бажаючі, що створювало теплу та дружню атмосферу свята.

Присутні мали можливість оцінити талант віртуозного акордеоніста Віктора Тасінкевича, оперного співака Юрія Кулагіна, чарівний голос співачки Галини Пасніченко. А заслужений артист України Анатолій Купчишин не тільки виконував сучасні пісні, але й розважав публіку веселими байками. Завершальним акордом концерту був хореографічний виступ солістки ансамблю танцю «Золотий колосок».

Слід також відзначити, що адміністрацією установи було забезпечено безперешкодну можливість участі в даному заході всім бажаючим засудженим. На концерті були присутні понад 350 засуджених та представники адміністрації установи.

Після закінчення концерту гості ще раз привітали всіх з 20-ю річницею прийняття Конституції України та подякували за теплі аплодисменти.

Адміністрація Ольшанської виправної колонії щиро подякувала Надії Валеріївні Івановій, як чарівній жінці і як народному обранцю, за увагу і турботу, які вона приділяє цьому державному закладу.

Загалом святкування 20-ї річниці прийняття Конституції України було проведено з додержанням усіх вимог і традицій проведення даного заходу, в умовах гармонії та взаємної поваги.

Микола КРУТИХ

Добавить комментарий