Вадим Меріков: «Своєю заявою про відставку я ставлю крапку в розхитуванні політичної ситуації в області»

Кабінет Міністрів України прийняв відставку голови Миколаївської обласної державної адміністрації Вадима Мерікова. Про це йдеться у відповідному розпорядженні Кабміну. На даний момент  Президент підписав указ про звільнення В. Мерікова.

«Своєю заявою про відставку я ставлю крапку в розхитуванні політичної ситуації в області. З себе відповідальність не знімаю і не хочу, щоб область захлеснула хвиля спекуляцій і політичної проституції. Опоненти не раз вкидали всілякі інсинуації, піднімаючи політичні прапори, бентежачи людей. А мнимі соратники, олігархи-рейдери, так і норовили підставити підніжку, намагаючись прокласти собі дорогу в губернаторське крісло», – сказав Вадим Меріков.

У своїй заяві він підбив підсумок своєї роботи на посаді керівника області: «Я прийшов на посаду з конкретними цілями, і мені багато чого вдалося – зберегти мир, забезпечити безпеку і фінансову стабільність, налагодити допомогу і підтримку військовим, демобілізованим, їх сім’ям, реалізувати не один інвестиційний проект. Незалежно від посади я залишаюся патріотом України і Миколаївської області».

Добавить комментарий