Відзначені кращі миколаївці

24 червня з нагоди святкування 20-ї річниці Конституції України у сесійній залі Миколаївської обласної ради відбулись урочистості, повідомила прес-служба обласної ради.

Крокуючи у європейському напрямку, Україна змінюється в ногу з часом. І ці позитивні зміни: децентралізація, розширення повноважень місцевих громад, що покликані підвищити рівень добробуту наших громадян, розширити їх права, теж мають наповнити сучасним змістом Основний Закон держави.

На заході були присутні голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, заступник голови обласної державної адміністрації В’ячеслав Бонь та міський голова Олександр Сєнкевич.

Вікторія Москаленко привітала усіх присутніх у залі:

Кожна людина матиме успіх у житті, якщо буде виконувати правила, що прописані у двох книгах: Біблії та Конституції України. Влада належить народу  –і це основна стаття Конституції. Сьогодні я вітаю вас з цим святом. Це свято визначне, тому що це є основою державності, основою незалежності.

За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняного машинобудування, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм Грамоту Верховної Ради України Вікторія Вікторівна вручила Миколі Оленичу.

Почесними грамотами обласної ради за вагомий особистий внесок у становлення, розвиток і зміцнення демократичної, соціальної і правової держави, сумлінне і бездоганне служіння українському народові, високий професіоналізм, активну життєву позицію були відзначені Олена Іванова, Алла Савельєва, Альона Літвін.

За вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху на Миколаївщині, патріотичне виховання молоді, сумлінне і бездоганне служіння українському народові, активну громадську позицію Почесною грамотою обласної ради були відзначені Олександр Іванов та Володимир Компанієць.

За вагомий особистий внесок у справу цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, високий професіоналізм, сумлінне і бездоганне виконання службових обов’язків, активну життєву позицію був нагороджений Почесною грамотою обласної ради Топольник Олександр та інші.

Після закінчення урочистостей з нагоди святкування 20-ї річниці Конституції України гостей творчими номерами привітали: фіналістка проекту «Голос України – 6» Олександра Козакова з авторської піснею «Це моя Україна», Євген Каратай, соліст оркестру Головного управління поліції в Миколаївській області та інші.

One Comment on “Відзначені кращі миколаївці”

  1. Так приятно за таких талантливых и одаренных людей которые живут у нас на Украине. И еще одна приятная новость Порошенко наградил Виталия Рогожу https://shipovnik.ua/novosti/poroshenko-nagradil-nikolaevskogo-pisatelya-rogozhu-premiey-za-luchshuyu-knigu-goda/ за лучшую книгу года, приоединяюсь к поздравлениям так держать. Украина лучшая.

Добавить комментарий