Виклики до суду від 30 червня

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/5067/16-ц за позовом органу опіки та піклування Виконавчого комітету Миколаївської міської ради до

Єфімової Лариси Анатоліївни про відібрання дитини у батьків без позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів. Судовий розгляд призначено на 08.07.16, о 14.00.

Відповідач Єфімов Валерій Миколайович викликається у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою:
м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12 (каб. 11), з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення суду про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, який розташований у м. Миколаєві, вул. Самойловича, 20а, викликає у судове засідання в якості відповідача Кулая Олександра Анатолійовича у цивільній справі № 488/1477/16-ц провадження № 2/488/1143/16 за позовом Моторного (транспортного) страхового бюро України до Кулая О. А. про відшкодування в порядку регресу витрат, пов’язаних з виплатою страхового відшкодування.

Судове засідання відбудеться 04.07.16, о 9.25, у залі засідань суду № 3.

Останнє відоме місце реєстрації відповідача Кулая О. А.: м. Миколаїв, пр. Корабе-
лів, 2а, кв. 115.

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Христенка Віктора Вікторовича, 11.05.1994 р. нар., останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Снігурівський район, с. Афанасіївка,
вул. Ставкова, 8, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Христенка В. В. про стягнення кредитної заборгованості, яке відбудеться 05.07.16, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто заочним порядком.

* * *

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/1523/16-ц за позовом Ягжової Ірини Вікторівни до Яценьо Ігоря Геннадійовича про визнання права власності в порядку спадкування та витребування майна.

Судовий розгляд призначено на 28.07.16, о 10.00.

Відповідач Яценьо Ігор Геннадійович викликається у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою:
м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12 (каб. 11),
з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення суду про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання в якості відповідача Скицька Радіона Георгійовича на 20.07.16, о 9.30, у цивільній справі провадження № 2/489/1794/16 за позовом Голуба В’ячеслава Олександровича до Скицька Р. Г. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, та зняття з реєстрації.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 17.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Корабельний районний суд м. Миколаєва, який розташований у м. Миколаєві, вул. Самойловича, 29а, викликає у судове засідання в якості відповідача Сичевського Леоніда Петровича у цивільній справі № 2/488/906/16 за позовом Москалюк Л. В. до Сичевського Л. П. про встановлення факту проживання однією сім’єю.

Судове засідання відбудеться 03.08.16, о 10.00, у залі засідань суду № 11.

Останнє відоме місце реєстрації відповідача Сичевського Л. П.: м. Миколаїв, пр. Корабелів, 12б, кв. 40.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Жовтневий районний суд Миколаївської області (м. Миколаїв, вул. Ольшанців, 77,) викликає у судове засідання на 19.07.16, о 9.00, в якості відповідача Миколюка Ігоря Вадимовича у цивільній справі за позовом Баклан Алли Михайлівни до Миколюка І. В. про визнання особи такою, яка втратила право користування житлом за адресою: Миколаївська область, Жовтневий район, смт Первомайське, вул. Комсомольська, 21.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності та без урахування його думки.

* * *

Березанський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Радича Юрія Миколайовича, останнє місце проживання якого: Миколаївська область, смт Березанка, вул. Шевченка, 32, у судове засідання у цивільній справі за позовною заявою ПАТ «Миколаївобленерго» до Радича Ю. М. про стягнення заборгованості, що відбудеться 26.07.16, об 11.00, у приміщенні Березанського районного суду за адресою: Миколаївська область, смт Березанка, вул. Центральна, 58, зала судових засідань № 2.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання відповідача Саад Роже у цивільній справі за позовом Шаповал Г. І. про стягнення аліментів на 04.07.16, о 13.00, у каб. 1 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи № 490/2844/16-ц за позовом Виконавчого комітету Миколаївської міської ради до Реви Людмили Миколаївни про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, відкладено на 15.08.16, о 9.30.

Відповідачу Реві Людмилі Миколаївні необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою:
м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12 (каб. 9).

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання в якості відповідача Богаченка Юрія Валерійовича на 20.07.16, о 9.45, у цивільній справі провадження № 2/489/1780/16 за позовом Бойко Світлани Володимирівни до Богаченка Ю. В. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 17.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Левадної Наталі Павлівни до Рибалкіної Лариси Павлівни про визнання права власності на нерухоме майно, третя особа – Саржинський Олег Дмитрович, останнє відоме місце проживання: м. Миколаїв, вул. Крилова, 12/4, кв. 32, призначено на 22.08.16, о 10.00. Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12. У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Бойчука Олександра Андрійовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Олексіївка, вул. Центральна, 60, про дату слухання цивільної справи № 472/338/16-ц
за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Бойчука О. А. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 11.07.16, о 8.45, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область,
смт Веселинове, вул. Мозолевського, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Яцківа Івана Григоровича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Широколанівка, вул. Водопровідна, 9, про дату слухання цивільної справи № 472/474/16-ц за позовом ПАТ «Акцент-Банк» до Яцківа І. Г. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 11.07.16, о 9.45, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Мозолевського, 36. У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Корженовського Олега Івановича до Васильєва Бориса Вікторовича, Васильєвої Нелі Григорівни, треті особи – Васильєв Станіслав Борисович, Васильєва Анастасія Борисівна, Товарна біржа «Імперіал», про визнання угоди дійсною відкладено на 16.09.16, о 14.30.

Відповідачам Васильєву Борису Вікторовичу, Васильєвій Нелі Григорівні необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27. У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Шабаєва Руслана Яновича до Шабаєвої Катерини Володимирівни, Агентства нерухомості ТОВ «Флагман-Н» про стягнення матеріальної шкоди, завданої укладенням нікчемного правочину в солідарному порядку, відкладено на 14.09.16, о 10.20.

Відповідачу Шабаєвій Катерині Володимирівні необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27. У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Казанківський районний суд Миколаївської області викликає Жильцова Віталія Борисовича на 19.08.16, о 9.00, за адресою: вул. Центральна, 50, смт Казанка Казанківського району Миколаївської області, на розгляд цивільної справи за позовною заявою ПАТ «Державний Ощадний банк України» в особі філії Миколаївське обласне управління АТ «Ощадбанк» до Жильцова В. Б. про стягнення кредитної заборгованості. Якщо відповідач не може з поважних причин з’явитися до суду, він повинен повідомити суд завчасно. Відповідач вважається повідомленим про час та місце розгляду справи з часу опублікування оголошення.

Добавить комментарий