Виклики до суду від 23 червня

Врадіївський районний суд Миколаївської області повідомляє, що

Ткаченко Інна Вікторівна, 23.01.1976 р. нар., викликається у судове засідання в якості відповідача у цивільній справі за позовом Ткаченка Олександра Вікторовича до Ткаченко І. В. про розірвання шлюбу.

Розгляд цивільної справи відбудеться 12.07.16, о 14.00, за адресою: Миколаївська область, смт Врадіївка, вул. Маяковського, 103.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідачів Федоранич Валентину Миколаївну, Федоранича Сергія Івановича у судове засідання у цивільній справі № 486/584/16-ц за позовною заявою Бистріка Олени Миколаївни, Бистріка Вікторії Сергіївни до Федоранич В. М., Федоранича С. І. про визнання дійсним договору купівлі-продажу нерухомого майна та визнання права власності на квартиру.

Засідання відбудеться 30.06.16, о 9.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а.

У разі неявки відповідачів на підставі ч. 4 ст. 169 ЦПК України справу буде розглянуто за їх відсутності, на підставі наявних у справі доказів буде винесено заочне рішення.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідачів Грозу Анатолія Григоровича, Дзюбу Валентину Олександрівну, останнє відоме місце проживання яких: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Шостакове, вул. Шкільна, 4, про дату слухання цивільної справи за позовом Стефанович А. В. до Грози А. Г., Дзюби В. О., третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору на боці позивача, – Четверта Миколаївська державна нотаріальна контора Миколаївської області, про зняття арешту з нерухомого майна, яке відбудеться 30.06.16, о 9.00, за адресою суду: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Волощук Альону Василівну, останнє відоме місце проживання: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Луб’янка, вул. Набережна, 14, про те, що судовий розгляд цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Волощук А. В. про стягнення заборгованості за кредитним договором відбудеться 30.06.16, об 11.00, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Мозолевського, 36.

У разі неявки відповідача до суду справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Воропаєву Олену Вікторівну, останнє відоме місце проживання: вул. Середня, 10, смт Веселинове, Миколаївська область, про те, що судовий розгляд цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Воропаєвої О. В. про стягнення заборгованості за кредитним договором відбудеться 30.06.16, о 14.00, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Мозолевського, 36.

У разі неявки відповідача до суду справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Леонтьєва Олександра Віталійовича, останнє відоме місце проживання: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Бузоварове, вул. Перемоги, 12, про те, що судовий розгляд цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Леонтьєва О. В. про стягнення заборгованості за кредитним договором відбудеться 30.06.16, о 10.20, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Мозолевського, 36.

У разі неявки відповідача до суду справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Мазуренка Івана Володимировича, останнє відоме місце проживання: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Іванівка, вул. Центральна, 10, про те, що судовий розгляд цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Мазуренка І. І. про стягнення заборгованості за кредитним договором відбудеться 30.06.16, о 10.40, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Мозолевського, 36.

У разі неявки відповідача до суду справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Чайчук Олену Олександрівну, останнє відоме місце проживання: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Миколаївка, про те, що судовий розгляд цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Чайчук О. О. про стягнення заборгованості за кредитним договором відбудеться 30.06.16, о 14.30, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Мозолевського, 36.

У разі неявки відповідача до суду справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Юсипенка Вадима Ігоровича, останнє відоме місце проживання: м. Одеса, Приморський район, вул. Педогогічна, 5,кв. 5, про те, що судовий розгляд цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Юсипенка В. І. про стягнення заборгованості за кредитним договором відбудеться 30.06.16, об 11.40, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Мозолевського, 36.

У разі неявки відповідача до суду справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Сентябова Юрія Сергійовича у цивільній справі № 468/492/16-ц за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Сентябова Ю. С. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Судове засідання відбудеться 24.06.16, о 9.40, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Гапин Миколу Ярославовича у цивільній справі № 468/482/16-ц за позовом Осадченко Надії Дмитрівни до Гапин М. Я. про визнання дійсним договору куплі-продажу будинку.

Судове засідання відбудеться 24.06.16, о 13.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Копилова Сергія Сергійовича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, вул. Південна, 50, кв. 39, про дату слухання справи № 2/489/1582/16 за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Копилова С. С. про стягнення заборгованості за спожиту електроенергію, яке відбудеться 16.08.16, об 11.40, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 5.

Після опублікування оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Бичкової Ольги Леонідівни до Кемзи Тетяни Василівни про стягнення заборгованості відкладено на 12.09.16, о 8.40.

Відповідачу Кемзі Тетяні Василівні необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання в якості відповідача Костенка Юрія Юрійовича на 07.07.16, о 9.30, у цивільній справі провадження № 2/489/1696/16 за позовом Костенко Марії Антонівни до Костенка Ю. Ю. про позбавлення батьківських прав.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 17.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повторно викликає у судове засідання відповідача Жорж Жанну Віталіївну у цивільній справі за позовом Філіппова Сергія Христофоровича до Жорж Олени Олександрівни, Жорж Жанни Віталіївни, яка діє від імені та в інтересах малолітніх дітей Жорж Володимира Володимировича, Жорж Олександра Віталійовича, про визнання осіб такими, які втратили право користування житловим приміщенням, на 07.07.16, о 8.30, у каб. 17 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Пономаренка Олександра Сергійовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район смт Веселинове, вул. Миру, 57, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Пономаренка О. С. про стягнення кредитної заборгованості, яке відбудеться 05.07.16, о 9.00, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Мозолевського, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання в якості відповідача Яструб Катерину Сергіївну на 13.07.16, о 9.30, у цивільній справі провадження № 2/489/1753/16 за позовом Бенедік Людмили Костянтинівни до Яструб К. С. про визнання договору купівлі-продажу дійсним.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 17.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва у зв’язку з розглядом цивільної справи за позовом Кожемякіної В. Г. до Кожемякіна О. С. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, викликає відповідача Кожемякіна Олега Сегрійовича у судове засідання, яке відбудеться 06.07.16, о 13.00, у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 26.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

Добавить комментарий