Традиції червня: морозиво, пісні та щирі дитячі усмішки

У селах Вітовського району Миколаївської області дітей привітали зі святом 1 червня. У п’ятницю, 3 червня, традиційно депутат Миколаївської обласної ради від БПП Надія Іванова подарувала дітям Вітовщини посмішки та солоденьке морозиво. Учні приготували сольні вокальні номери та подякували присутнім за їхній візит, повідомила прес-служба БПП Миколаївщини.

«Ви повинні знати, що ваші батьки та вчителі дуже вас люблять. Ваші посмішки можуть зробити наш світ краще та світліше. Особливо у День захисту дітей ми не можемо відмовити вам у ваших проханнях. Пам’ятайте, що ви – найдорожче, що є у нас», – сказала Надія Іванова.

Крім того, у Миколаївській області завершився перший обласний фестиваль дитячої та юнацької творчості «ART-MIX». Фестиваль дитячої та юнацької творчості такого масштабу проходив на Миколаївщині вперше. У фестивалі взяли участь усі, хто пройшов конкурсний відбір і показав свою майстерність у декоративно-прикладному мистецтві, вокальному або гумористичному жанрах. З-поміж 700 претендентів було обрано близько 250 учасників, які мали змогу поборотися за призові місця фестивалю. Гостей приймали ПК «Молодіжний» та парк дитячого дозвілля «Скай Парк».

Урочисту церемонію нагородження відкрили начальник управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА Михайло Димитров та голова комісії з питань культури обласної ради Надія Іванова. Після чого найталановитіші виконавці були нагороджені дипломами та спеціальними сертифікатами, а власники нагороди Гран-прі одержали грошову винагороду від депутата обласної ради Надії Іванової.

«Ви – найкращі, найкрутіші та найталановитіші. Ви є гордістю нашої області та зможете показати себе не тільки на обласній сцені. Наснаги вам та творчих успіхів!» – привітала учасників Надія Іванова.

Нагороду Гран-прі фестивалю від депутата облради від БПП Надії Іванової отримали Надія Довбуш (Миколаїв), Христина Яковенко (Очаківський район), Вікторія Тараненко (Первомайськ).

Провідною метою фестивалю стало формування художніх смаків молоді на кращих зразках української та світової культурної спадщини. Беручи участь у конкурсі, діти та молодь мали змогу показати свої таланти та здібності, поспілкуватися з однолітками. Подібний формат заходу створює всі умови для того, щоб виконавці продовжували розвиватися у своїй сфері та відкривали нові горизонти для майбутніх творчих пошуків.

До речі, до Дня захисту дітей Надія Іванова пригощала морозивом дітей Тернівки та сіл Капустине, Коларівка та Калинівка. Також Надія Валеріївна відвідала свято останнього дзвоника в селах Бармашове, Пересадівка та Михайло-Ларине, де вручила відмінникам навчання премію «Надія», яка існує вже 14 років. За ці роки премія розширила свою географію: її отримали найкращі учні музикальних шкіл Вітовського району із сел Зелений Гай, Полігон та Калинівка.

Прес-служба депутата облради Надії Іванової

Добавить комментарий