Вадим Меріков відвідав Центр відбору на військову службу за контрактом

За 4 місяці цього року більше тисячі миколаївців вступили до лав української армії за контрактом. Тільки на початок другого кварталу – це близько 200 осіб, з яких чверть – демобілізовані. Про це стало відомо під час візиту голови облдержадміністрації Вадима Мерікова в Центр відбору на військову службу за контрактом, повідомила прес-служба ОДА.

Щодня Центр відвідує близько 10 осіб, з кожним бажаючим спілкується психолог, а документи приймають представники медкомісії і військкомату.

І хоча Центр відкрився відносно недавно, вже є перші позитивні результати. Кількість контрактників значно збільшилася порівняно з минулим роком, і важливий фактор – поліпшилося матеріальне забезпечення і соціальний пакет.

За словами військового комісара Миколаївської області Олександра Іванова, мінімальний контракт – 3 роки, а ось демобілізовані можуть укласти контракт на 6 місяців. При цьому новачки-контрактники пройдуть 1,5-місячну підготовку в навчальному Центрі.

Він розповів, що в планах – відремонтувати спеціальну кімнату для роботи психолога, а в майбутньому створити подібні Центри в усіх містах обласного значення.

Вадим Меріков акцентував увагу на інформаційній кампанії в усіх населених пунктах області, особливо у сільській місцевості. Обговорили і питання залучення на контрактну службу через Центри зайнятості.

«За контрактною службою – майбутнє української армії. Хлопці-демобілізовані, які сьогодні готові повернутися в армію за контрактом, – дорогого варті, адже вони справжні професіонали. Ми ж зі свого боку зробимо все, щоб армія була сильною, а країна – незалежною. Представники влади, волонтери, військові об’єднуються заради єдиної мети – миру в Україні», – упевнений Вадим Меріков.

Нагадаємо, що військовослужбовцям Збройних Сил України держава гарантує стабільне грошове забезпечення, яке з 1 січня 2016 року підвищено з 7 тис. грн. до 12 тис. грн., матеріальну допомогу протягом року, виплату грошового забезпечення на оздоровлення, щорічну відпустку, професійний ріст, безкоштовне медичне обслуговування тощо.

Військовослужбовцям, призваним на військову службу за призовом по мобілізації на особливий період, у разі їх прийняття на військову службу за контрактом, виплачується грошова допомога.

Для рядових військовослужбовців вона становить 11 тис. грн.,для сержантського і старшинського складу – 12,4 тис. грн., а для офіцерів – 13,7 тис. грн.

Добавить комментарий