Ушановуючи невмирущий подвиг

Сільгосптовариство «Золотий Колос» протягом багатьох років здійснює шефство над героями найзапеклішої війни в історії людства. Ось і під час нинішнього святкування Дня Перемоги ветерани приймали привітання та подарунки від директора цього підприємства, депутата обласної ради Надії Іванової.

5 травня у Миколаєві відбувся святковий захід, під час якого ветеранів Другої світової тепло привітали голова Миколаївської міської організації інвалідів війни та учасників бойових дій Любов Бушина, голова Департаменту праці та соцзахисту Миколаївського міськвиконкому Сергій Бондаренко, депутат обласної ради Надія Іванова, представники громадськості. «Хочу побажати усім фронтовикам довгих років життя, міцного здоров’я, адже без таких героїв свято втратить свою душу. І сьогодні, у важкий час нових випробувань для нашої Батьківщини, українські воїни на сході країни беруть приклад саме з ветеранів Другої світової та захищають рідну землю так само мужньо», – зазначила Надія Валеріївна.

Студенти Миколаївського коледжу культури і мистецтв подарували присутнім чудовий концерт. Запам’ятається стареньким і дружнє спілкування за святково вбраним столом, про що подбали спонсори заходу.

Загалом до 9 Травня товариство «Золотий Колос» підготувало для земляків близько 500 пам’ятних подарунків. До тих ветеранів, хто не в змозі пересуватися, Надія Іванова завітала особисто, знайшовши для кожного із них добрі зворушливі слова підтримки та вдячності за подвиг в ім’я майбутніх поколінь. Найстаршому із ветеранів, Марії Петрівні Лінчаковській, вже виповнилося 103 роки.

Апофеоз святкових заходів, як і годиться, відбувся на День Перемоги у мікрорайоні Тернівка. За сприянням «Золотого Колосу» та начальника відділу соціально-економічного розвитку мікрорайону Тернівка Валентини Грус для ветеранів та місцевих мешканців було організовано святковий концерт за участю колективів художньої самодіяльності та воєнно-польову кухню, де всі охочі могли пригоститися і солдатською кашею, і фронтовими 100 грамами.

Микола КРУТИХ

Добавить комментарий