Виклики до суду від 5 травня

Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача

Булатова Олексія Валерійовича у судове засідання, що відбудеться 23.05.16, о 9.30, у залі суду за адресою: Миколаївська область, м. Очаків, вул. Лоцманська, 44, з розгляду цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Булатова О. В. про стягнення заборгованості за кредитним договором.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення причин своєї неявки, з’ясування обставин у цій справі проводитиметься за його відсутності і він вважатиметься повідомленим належним чином про час та місце розгляду справи.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Знахура Петра Сергійовича, Знахур Олену Петрівну, Знахур Світлану Сергіївну, Знахура Дениса Петровича, Знахура Володимира Петровича, останнє відоме місце мешкання: м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 136, кв. 100, про дату слухання справи № 2/489/1262/16 за позовом Якименка Володимира Антоновича до Знахура П. С. та інших, третя особа – Південна товарна біржа, про визнання договору купівлі-продажу дійсним, яке відбудеться 20.05.16, о 14.00, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 5.

Після опублікування оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов буде розглянуто за їх відсутності.

* * *

Новобузький районний суд Миколаївської області викликає в судове засідання відповідачів Шашкєєву Наталію Леонідівну та Шашкєєва Леоніда Олексійовича за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Кей-Колект» про стягнення заборгованості за кредитним договором на 19.05.16, о 16.00, у зал судових засідань № 2 Новобузького районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 8, м. Новий Буг.

Після публікації оголошення відповідачі вважається повідомленими про час та місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «Правекс Банк» до Кулешової Валерії Михайлівни про стягнення боргу за кредитним договором призначено на 23.05.16, о 9.30.

Відповідачу Кулешовій Валерії Михайлівні, останнє відоме місце реєстрації якої: м. Миколаїв, вул. Красна, 19, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12 (каб. 16).

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «Правекс Банк» до Кулешова Валерія Михайловича про стягнення боргу за кредитним договором призначено на 23.05.16, о 9.30.

Відповідачу Кулешову Валерію Михайловичу, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Красна, 19, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12 (каб. 16).

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Вурсова Івана Костянтиновича про стягнення боргу за кредитним договором призначено на 23.05.16, о 10.00.

Відповідачу Вурсову Івану Костянтиновичу, останнє відоме місце реєстрації якого: м. Миколаїв, вул. Леніна, 135, кв. 94, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12 (каб. 16).

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання відповідача Кирницького Олега Станіславовича у цивільній справі за позовом Милана Олександра Івановича про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, на 16.05.16, о 8.50, у каб. 1 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Березанський районний суд Миколаївської області викликає як відповідача Толстова Павла Івановича у судове засідання по цивільній справі за позовом Толстової Оксани Володимирівни до Толстова П. І. про стягнення аліментів на 19.05.16, о 9.00, у приміщенні Березанського районного суду за адресою: Миколаївська область, смт Березанка, вул. Центральна, 58, зала судових засідань № 4.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Березанський районний суд Миколаївської області викликає як відповідача Толстова Павла Івановича в судове засідання по цивільній справі за позовом Толстової Оксани Володимирівни до Толстова П. І. про розірвання шлюбу на 31.05.16, о 9.00, у приміщенні Березанського районного суду за адресою: Миколаївська область, смт Березанка, вул. Центральна, 58, зала судових засідань № 4.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Брус Галину Іллівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Катеринівка, вул. Центральна, 24, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Брус Г. І. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 18.05.16, о 9.30, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Мозолевського, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Хачатурян Ольгу Миколаївну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Широколанівка, про дату слухання цивільної справи № 472/2/16-ц за позовом ПАТ «Кредобанк» до Хачатурян О. М. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 16.05.16, о 10.30, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Мозолевського, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання повторно відповідача Синюкова Микиту Геннадійовича у судове засідання за позовом ПАТ «СК «АХА СТРАХУВАННЯ» про відшкодування матеріальної шкоди, завданої в результаті ДТП, у порядку регресу на 31.0516, о 9.30, у каб. № 4 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Іванова Дениса Миколайовича про стягнення заборгованості відкладено на 23.05.16, о 8.40.

Відповідачу Іванову Денису Миколайовичу необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб, 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Єрзікова Олександра Миколайовича про стягнення заборгованості відкладено на 12.05.16, о 8.30.

Відповідачу Єрзікову Олександру Миколайовичу необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: 54020, м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб, 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Медовиченка Сергія Вікторовича, 02.09.1977 р. нар., останнє відоме місце мешкання якого: м. Миколаїв, вул. Чайковського, 2, кв. 44, про дату слухання справи № 2/489/1286/16 за позовом Миколаївської місцевої прокуратури № 2 до Медовиченка С. В. про стягнення аліментів, яке відбудеться 11.05.16, о 13.00, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 5.

Після опублікування оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов буде розглянуто за його відсутності.

РІШЕННЯ

Жовтневий районний суд Миколаївської області повідомляє, що 27.04.16 судом було винесене рішення у цивільній справі № 2/477/173/16 за позовом Поторочина Миколи Миколайовича до Бондаренко Ніли Прокопівни про визнання договору купівлі-продажу нерухомого майна дійсним.

Добавить комментарий