Виклики до суду від 28 квітня

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання відповідача

Лисову Елеонору Вікторівну у цивільній справі за позовом Строганової Людмили Василівни про визнання договору купівлі-продажу квартири дійсним на 16.05.16, о 9.00, у каб. 2 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Відповідно до ч. 9 ст. 74 ЦПК України після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Вуйка Олександра Івановича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Леніна, 55, кв. 16, про дату слухання цивільної справи за позовом Мененка Сергія Івановича до Миненко Людмили Іванівни, Вуйка Олександра Івановича та Акімової Любов Іванівни про встановлення факту родинних відносин та фактичне прийняття спадщини, яке відбудеться 13.05.16, о 9.30, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Мозолевського, 36.

У разі неявки відповідача справа буде розглянута за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Євдокимову Світлану Вікторівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Кубряки, вул. Садова, 44, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Євдокимової С. В. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 13 травня 2016 року, о 09.00, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Мозолевського, 36.

У разі неявки відповідача справа буде розглянута за його відсутності.

* * *

Новобузький районний суд Миколаївської області викликає в судове засідання відповідача Лунгу Світлану Анатоліївну за позовом Пацелюк Надії Анатоліївни про позбавлення батьківських прав на 06.06.16, о 14.00, у зал судових засідань № 2 Новобузького районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Ярослава Мудрого № 8, м. Новий Буг Миколаївської області.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час та місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає відповідача Корзуна Миколу Олеговича у справі за позовом Матвєєвої Л. Я. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, на 10.05.16, о 8.50, у каб. № 1 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3 .

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи № 490/172/16-ц за позовом Дорошенко Валентини Іванівни до Корневої Ольги Василівни про визнання права власності на земельну ділянку за набувальною давністю відкладено на 25.05.16, об 11.00.

Відповідачу Корневій Ользі Василівні необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12 (каб. 9).

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Подлесної Алли Іванівни до Плохенка Сергія Петровича про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, призначено на 16.05.16, о 15.15.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 9.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи № 490/10501/15-ц за позовом Сторчак-Зюзькіної Валентини Семенівни до Куцік Ольги Миколаївни про визнання права власності на житловий будинок відкладено на 24.05.16, о 14.00.

Відповідачу Куцік Ользі Миколаївні необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12 (каб. 9).

Явка відповідача обов’язкова, і у разі неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Беглиці Сергія Валерійовича, Заводського відділу державної виконавчої служби Миколаївського міського управління юстиції про звільнення майна з-під арешту відкладено на 15.05.16, о 8.30.

Відповідачу Беглиці Сергію Валерійовичу необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у прміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Маловічка Ігоря Івановича, останнє відоме місце мешкання: м. Миколаїв, вул. О. Кошевого, 2а, кв. 2, про дату слухання справи № 2/489/1236/16 за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Маловічка Ігоря Іванович про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 20.05.16, об 11.00, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 5.

Після опублікування оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов буде розглянуто за його відсутності.

* * *

До Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області в якості відповідача викликається Петров Олександр Анатолійович, 27.05.1976 р. нар., останнє місце проживання: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Соколовського, 10, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк до Петрова Олександра Анатолійовича про стягнення кредитної заборгованості.

Розгляд справи призначено на 05.05.16, о 9.20, за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кібрика, 11, каб. 2.

У разі неявки відповідача до суду справу буде розглянуто за його відсутності за наявними у справі матеріалами на підставі ч. 9 ст. 74 ЦПК України.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Квасницьку Світлану Ярославівну, останнє відоме місце проживання: вул. Жаданівського, 3, кв. 41, м. Ялта АР Крим, про те, що 15 квітня 2016 року Веселинівським районним судом Миколаївської області було винесено рішення по цивільній справі № 472/1646/15-ц за позовом Приватного підприємства «Покровське» до Квасницької Світлани Ярославівни, фізичної особи-підприємця Фурашкевича Івана Анатолійовича про визнання недійсним договору оренди землі від 01.07.2015 року та скасування рішення державного реєстратора про державну реєстрацію прав та обтяжень, та за зустрічною позовною заявою фізичної особи-підприємця Фурашкевича Івана Анатолійовича до Приватного підприємства «Покровське», Квасницької Світлани Ярославівни про визнання недійсним договору оренди земельної ділянки площею 5,28 га, укладеного 02 січня 2007 року.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Квасницьку Світлану Ярославівну, останнє відоме місце проживання: вул. Жаданівського, 3 кв. 41, м. Ялта АР Крим, про те, що 15 квітня 2016 року Веселинівським районним судом Миколаївської області було винесено рішення по цивільній справі № 472/1643/15-ц за позовом Приватного підприємства «Покровське» до Квасницької Світлани Ярославівни, фізичної особи-підприємця Фурашкевича Івана Анатолійовича про визнання недійсним договору оренди землі від 01.07.2015 року та скасування рішення державного реєстратора про державну реєстрацію прав та обтяжень, та за зустрічною позовною заявою фізичної особи-підприємця Фурашкевича Івана Анатолійовича до Приватного підприємства «Покровське», Квасницької Світлани Ярославівни про визнання недійсним договору оренди земельної ділянки площею 1,65 га, укладеного у 2007 році.

* * *

В Єланецькому районному суді Миколаївської області 29.04.16, о 10.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, Єланецький район, смт Єланець, вул. Дзержинського, 16, відбудеться судовий розгляд цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Леспуха Олександра Юрійовича про стягнення заборгованості за кредитним договором.

У судове засідання викликається відповідач Леспух Олександр Юрійович, 25.05.1989 р. нар.

* * *

Жовтневий районний суд Миколаївської області викликає у судове засідання в якості відповідача Дущенка Андрія Андрійовича у цивільній справі за позовом Білоус Тамари Петрівни про стягнення аліментів.

Слухання справи призначено на 25.05.16, о 13.00.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Ольшанців, 77, каб. № 15, другий поверх.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Барклунд Анни Валеріївни до Барклунд Матс Стефан про розірвання шлюбу призначено на 19.05.16, о 9.30.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 9.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Бринюк Любов Михайлівну, яка зареєстрована за адресою: вул. Куйбишева, с. Куйбишеве Снігурівського району Миколаївської області, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Бринюк Любові Михайлівни про стягнення заборгованості за спожиту електроенергію та збитків за безоблікове споживання, яке відбудеться 01.06.16, о 9.00, у приміщенні Снігурівського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Г. Плієва, 69, м. Снігурівка.

У разі чергової неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Захарченка Володимира Миколайовича, останнє відоме місце проживання: Миколаївська область, Веселинівський район, вул. Комарова, 11, с. Новокатеринівка, про те, що судовий розгляд цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Захарченка В. М. про стягнення заборгованості за кредитним договором відбудеться 18.05.16, о 13.30, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Мозолевського, 36.

У разі неявки відповідача до суду справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає відповідачів Жанталая Олександара Анатолійовича, Жанталай Ірину Петрівну, Жанталая Юрія Олександровича, Жанталай Юлію Олександрівну за позовом Дубченко Валентини Миколаївни про визнання правочину дійсним на 20.05.16, о 9.30, у каб. № 16 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області викликає відповідачів Воробйова Романа Леонідовича, Воробйова Артема Леонідовича у судове засідання у цивільній справі № 486/389/16-цза позовною заявою Коваль Тамари Олександрівни про усунення перешкод у користуванні власністю та визнання осіб такими, що втратили право користування житловим приміщенням.

Засідання відбудеться 05.05.16, об 11.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 3а, зала судових засідань № 4.

У разі неявки відповідачів у судове засідання справу буде розглянуто за їх відсутності на підставі наявних матеріалів.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Ковтуна Миколу Леонідовича, останнє відоме місце проживання: Миколаївська область, Веселинівський район, с. КиєвоОлександрівське про те, що судовий розгляд цивільної справи за позовом Ковтун Ольги Анатоліївни до Ковтуна М. Л. про розірвання шлюбу відбудеться 11.05.16, о 8.00, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Мозолевського, 36.

У разі неявки відповідача до суду справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Лялюк Любов Володимирівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Веселинівський район, смт Перемоги, вул. Перемоги, 30, про дату слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Лялюк Л. В. про стягнення заборгованості за кредитним договором, яке відбудеться 13.05.16, о 9.15, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Мозолевського, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

До Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області в якості відповідача викликається Патенко Олександр Сергійович, 30.11.1992 р. нар., останнє місце проживання: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Матросова, 186, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк до Патенка О. С. про стягнення кредитної заборгованості.

Розгляд справи призначено на 05.05.16, о 9.40, за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Кібрика, 11, каб. 2 .

У разі неявки відповідача до суду справу буде розглянуто за його відсутності за наявними у справі матеріалами на підставі ч. 9 ст. 74 ЦПК України.

* * *

Баштанський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Романову Вікторію Миколаївну у цивільній справі № 468/377/16-ц за позовом Приходько Олени Людвігівни до Романової В. М. про визнання особи такою, яка втратила право кристування житлом.

Судове засідання відбудеться 17.05.16, о 8.30, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Полтавська, 43.

У разі неявки відповідача судовий розгляд відбудеться за його відсутності відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Мердух Пелагею Михайлівну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Улянівка, вул. Першотравнева, 44, про дату слухання цивільної справи № 480/902/16-ц за позовом Шрунь Марії Василівни до Мердух П. М. про визнання особи такою, яка втратила право користування житловим приміщенням, яке відбудеться 10.05.16, о 10.00, за адресою суду: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

Після опублікування оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов буде розглянуто за його відсутності.

Добавить комментарий