«Театральній весні» – бути!

У Первомайському коледжі та політехнічному інституті НУК ім. адмірала Макарова стартував перший театральний фестиваль «Театральна весна», метою якого стало виявлення та підтримка обдарованих студентів, а також встановлення творчих контактів між студентською молоддю вишу. Ініціатором проведення фестивалю виступила адміністрація навчального закладу, зокрема заступник з виховної роботи Вікторія Верба.

Фестиваль став справжнім весняним студентським бумом у найкращому сенсі цього слова і вкотре довів, що студенти – майстри на всі жанри, безумовно, за підтримкою викладача.

Кажуть, що життя – це театр, а ми всі в ньому – актори. Отож, відштовхуючись від істини буття, молодь намагалася довести своїми постановками справедливість вищесказаного. У фестивалі-конкурсі взяли участь лише шість колективів, утім цього було достатньо, аби фестиваль заявив про своє існування. Вистави, запропоновані учасниками, були дуже різноманітними і за формою, і за жанрами. Тут були водевілі, літературні вистави, вистава в жанрі абсурду, казкові постановки з елементами сучасності – словом, подивитися було на що. Режисерами-постановниками усіх робіт виступали куратори груп. Зокрема Юлія Бойко, Олександр Холодович, Ольга Курдюмова, Тетяна Ткаченко, Наталія Павловська, Ірина Жувагіна, Наталія Клименко.

Це був справжній театральний каламбур з присмаком студентського буття – на сцені ожили герої різних казок, а також Сорочинського ярмарку, студентського сучасного життя. Старалися абсолютно всі актори, бо всім хотілося відчути себе причетними до великого театрального мистецтва. Тож перший млинець видався не глевким. Бо він був зліплений на любові, позитивній енергетиці та бажанні продемонструвати свої таланти.

Наталія КЛИМЕНКО

Добавить комментарий