Виклики до суду від 31 березня

Березанський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача

Григор’єва Микиту Анатолійовича у судове засідання у цивільній справі за позовом Григор’євої Катерини Валеріївни до Григор’єва М.А. про розірвання шлюбу та Березанської селищної ради про визнання права власності на 07.04.16, о 10.00, у приміщенні Березанського районного суду за адресою: Миколаївська область, смт Березанка, вул. Леніна, 58, зала судових засідань № 4.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Ленінський районний суд м. Миколаєва повідомляє Бесолова Ігоря Юрійовича, останнє відоме місце проживання якого: м. Миколаїв, пр. Леніна, 141, кв. 28, про дату слухання справи № 2/489/801/16 за позовом Каракозова В’ячеслава Вікторовича до Віннійчук Валентини Сергіївни, Бойка Олександра Івановича про визнання договору купівлі-продажу нерухомого майна дійсним, яке відбудеться 12.04.16, о 8.45, у приміщенні суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 5.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 487/2729/15-ц за позовом Мусідрая Артура Борисовича до Зотової Ганни Григорівни про розірвання договору.

Судовий розгляд призначено на 06.04.16, об 11.00.

Відповідач Зотова Ганна Григорівна викликається у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12 (каб. 11), з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення суду про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає відповідача Гизатуліну Ірину Маратівну за позовом Рожкової Олени Олександрівни про виселення на 06.04.16, о 8.30, у каб. № 17 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Коваленко Катерини Анатоліївни про стягнення заборгованості призначено на 14.04.16, о 14.00.

Відповідачу Коваленко Катерині Анатоліївні, останнє відоме місце проживання якої: м. Миколаїв, вул. Серебриста, 29, необхідно з’явитися у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12 (каб. 16).

* * *

Березанський районний суд Миколаївської області викликає в якості відповідача Щирбу Олену Вікторівну у судове засідання у цивільній справі за позовом Сандуляк Олени Вікторівни до Щирби О. В. та Березанської селищної ради про визнання права власності на 05.04.16, о 14.00, у приміщенні Березанського районного суду за адресою: Миколаївська область, смт Березанка, вул. Леніна, 58, зала судових засідань № 4.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Євдокимова Станіслава Станіславовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Кубряки, вул. Садова, 44, про те, що судовий розгляд цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Євдокимова С. С. про стягнення кредитної заборгованості відбудеться 14.04.16, о 14.00, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Мозолевського, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Лосєва Івана Олексійовича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, смт Веселинове, вул. Степова, 92, про те, що судовий розгляд цивільної справи за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Лосєва І. О. про стягнення кредитної заборгованості відбудеться 14.04.16, о 15.30, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Мозолевського, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Міхна Володимира Володимировича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, смт Веселинове, вул. Північна, 24, про те, що судовий розгляд цивільної справи за позовом Білого Володимира Миколайовича до Міхна В. В. про стягнення коштів відбудеться 11.04.16, о 15.00, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Мозолевського, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Кочмара Едуарда Володимировича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Веселинівський район, смт Веселинове, вул. Гагаріна, 18, про те, що судовий розгляд цивільної справи за позовом Онищенко Ліни Василівни до Кочмара Е. В. про стягнення аліментів відбудеться 14.04.16, о 14.30, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Мозолевського, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ КБ «Надра» Стрюкової І. О. до Калініної Лариси Анатоліївни, Калініна Сергія Вікторовича, Яблуновського Андрія Петровича про стягнення кредитної заборгованості відкладено на 14.04.16, о 8.30.

Відповідачам Калініну Сергію Вікторовичу, Яблуновському Андрію Петровичу необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідачів справу буде розглянуто за їх відсутності.

 

* * *

Кривоозерський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Герніченка Юрія Володимировича, 09.01.1983 р. нар., зареєстрований та проживає: с. Велика Мечетня, вул. Леніна, 3, Кривоозерський район, Миколаївська область, у судове засідання, яке відбудеться 06.04.16, о 9.00, у залі судових засідань № 2 Кривоозерського районного суду в смт Криве Озеро, вул. Шевченка, 1а, Миколаївська область, по цивільній справі № 479/99/16-цза позовом Болтовського Миколи Григоровича про стягнення коштів за договором позики.

У разі неявки відповідача справа буде розглянута в порядку, передбаченому ст. 224, 225 ЦПК України.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання відповідачів Серпинську Олену Миколаївну, Серпинського Костянтина Володимирович, Савченка Сергія Олександровича у цивільній справі за позовом Коверзнєва Ігоря Вадимовича про визнання осіб такими, які втратили право на проживання у житловому будинку, на 11.04.16, о 9.00, у каб. 2 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідачі вважаються повідомленими про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за їх відсутності.

* * *

Миколаївський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Курила Валерія Степановича, останнє відоме місце проживання якого: Миколаївська область, Миколаївський район, с. Надбузьке, вул. Леніна, 1, кв. 57, про дату слухання цивільної справи за позовом Голованової Віри Василівни до Курила В. С. про визнання договору дійсним, яке відбудеться 05.04.16, о 9.00, за адресою суду: м. Миколаїв, вул. Веселинівська, 43.

У разі чергової неявки справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва викликає у судове засідання відповідача Вініченка Олександра Миколайовича у цивільній справі за позовом Булах Наталії Андріївни про визнання особи такою, яка втратила право на проживання у житловому будинку, на 11.04.16, о 9.00, у каб. 2 Заводського районного суду м. Миколаєва по вул. Радісна, 3.

Після публікації оголошення відповідач вважається повідомленим про час і місце розгляду справи, і у разі неявки позов може бути розглянуто за його відсутності.

* * *

В Єланецькому районному суді Миколаївської області 08.04.16, о 10.00, у приміщенні суду за адресою: Миколаївська область, Єланецький район, смт Єланець, вул. Дзержинського, 16, відбудеться судовий розгляд цивільної справи за позовом Кожокарь Наталі Миколаївни до Кожокаря Сергія Васильовича про розірвання шлюбу. В судове засідання викликається в якості відповідача Кожокарь Сергій Васильович, 03.12.1973 р. нар.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Гунзу Ірину Андріївну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Богданова, 12, про дату слухання цивільної справи № 472/1263/15-ц за позовом Прадєдова Олексія Васильовича до Гунзи І. А., Циганця М. Ю., Котик Г. В. про стягнення збитків та безпідставно отриманих грошових коштів, яке відбудеться 11.04.16, о 10.00, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Веселинівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Хачатурян Ольгу Миколаївну, останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, Веселинівський район, с. Широколанівка, вул. Степова, 92, про те, що судовий розгляд цивільної справи № 472/2/16-ц за позовом ПАТ «КредоБанк» до Хачатурян О. М. про стягнення кредитної заборгованості відбудеться 21.04.16, о 10.30, у приміщенні Веселинівського районного суду Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, смт Веселинове, вул. Леніна, 36.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/10492/15-ц за позовом Брус Наталії Йосипівни до Ларичкина Миколи Федоровича, Гридина Миколи Івановича, Ялового Олександра Григоровича, Ялової Людмили Іванівни, Швачко Олени Анатоліївни, Шуткина Володимира Миколайовича, Мачула Любові Тимофіївни про визнання права власності на нерухоме майно.

Судовий розгляд призначено на 06.04.16, о 10.00.

Відповідачі Гридин Микола Іванович, Яловий Олександр Григорович викликаються у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12 (каб. 11), з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідачів у судове засідання без поважних причин або неповідомлення суду про причини неявки справу буде розглянуто за їх відсутності на підставі наявних у справі доказів.

* * *

До Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області в якості відповідача викликається Панченко Ірина Вікторівна, 08.06.1987 р. нар., останнє місце проживання: вул. Жовтневої революції, 255, м. Вознесенськ Миколаївської області, та місце реєстрації: м. Вознесенськ, вул. Енгельса, 18, Миколаївська область, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до Панченко І. В. про стягнення кредитної заборгованості.

Розгляд справи призначено на 08.04.16, о 9.20, за адресою: м. Вознесенськ, вул. Кібрика, 11, каб. 2, Миколаївська область.

У разі неявки відповідача до суду справу буде розглянуто у його відсутності за наявними у справі матеріалами на підставі ч. 9 ст. 74 ЦПК України.

* * *

До Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області в якості відповідача викликається Соломахіна Лілія Ярославівна, 01.08.1990 р. нар., останнє місце проживання: вул. Колісніченко, 12/11, с. Трикрати, Вознесенський район Миколаївської області, у цивільній справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк до Соломахіної Л. Я. про стягнення кредитної заборгованості.

Розгляд справи призначено на 08.04.16, о 9.00, за адресою: м. Вознесенськ, вул. Кібрика, 11, каб. 2, Миколаївська область.

У разі неявки відповідача до суду справу буде розглянуто у його відсутності за наявними у справі матеріалами на підставі ч. 9 ст. 74 ЦПК України.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Воробйова (Радуга) Андрія Вікторовича на розгляд цивільної справи за позовом ПАТ «Акцент Банк» про стягнення заборгованості на 05.04.16, о 10.00.

Розгляд справи відбудеться у приміщенні районного суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

Явка відповідача обов’язкова.

У разі неявки відповідача цивільну справу буде розглянуто за його відсутності, в порядку ч. 4 ст. 169 ЦПК України судом буде винесено заочне рішення на підставі наявних у справі даних.

* * **

Ленінський районний суд м. Миколаєва викликає в якості відповідача Пікіна Володимира Володимировича у судове засідання, яке відбудеться 07.04.16, о 10.50, у справі № 2/489/864/16 за позовом ПАТ «Миколаївська ТЕЦ» про стягнення боргу за спожиту теплову енергію до Пікіна В. В.

Судове засідання відбудеться за адресою: м. Миколаїв, вул. Миколаївська, 17, каб. № 17.

У разі неявки відповідача у судове засідання справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області повідомляє відповідача Цой Елеонору Ігорівну, 09.10.1996 р. нар., останнє відоме місце проживання якої: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Перемоги, 33, кв. 7, про дату слухання цивільної справи за позовом ЧДУ ім. Петра Могили до Цой Е. І. про стягнення заборгованості за навчання, яке відбудеться 11.04.16, о 13.00, у приміщенні Снігурівського районного суду Миколаївської області за адресою: вул. Г. Плієва, 69, м. Снігурівка.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто заочним порядком.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом ПАТ «Миколаївобленерго» до Дзюбенко Людмили Федорівни про стягнення боргу за недораховану електроенергію відкладено на 06.04.16, о 9.00.

Відповідачу Дзюбенко Людмилі Федорівні необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться 06.04.16, о 9.00, у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 24.

У разі неявки відповідачіа справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Снігурівський районний суд Миколаївської області викликає відповідача Сухова Івана Івановича на розгляд цивільної справи за позовом Сухової Ольги Петрівни про розірвання шлюбу на 05.04.16, о 8.30.

Розгляд справи відбудеться у приміщенні районного суду за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Генерала Плієва, 69.

Явка відповідача обов’язкова.

У разі неявки відповідача цивільну справу буде розглянуто за його відсутності, в порядку ч. 4 ст. 169 ЦПК України судом буде винесено заочне рішення на підставі наявних у справі даних.

* * *

У провадженні Центрального районного суду м. Миколаєва знаходиться цивільна справа № 490/1523/16-ц за позовом Ягжової Ірини Вікторівни до Яценьо Ігоря Геннадійовича про визнання права власності в порядку спадкування та витребування майна.

Судовий розгляд призначено на 21.04.16. о 14.00.

Відповідач Яценьо Ігор Геннадійович викликається у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Центрального районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12 (каб. 11), з документами, що посвідчують особу.

У разі неявки відповідача у судове засідання без поважних причин або неповідомлення суду про причини неявки справу буде розглянуто за його відсутності на підставі наявних у справі доказів.

* * *

Апеляційний суд Миколаївської області викликає відповідача Рибакову Євгенію Ємельянівну, останнє відоме місце проживання якої: смт Веселинове, вул. Богданова, 4, кв. 3, Миколаївської області, у судове засідання з розгляду апеляційної скарги Ідзиковської Людмили Володимирівни на рішення Веселинівського районного суду Миколаївської області від 01.03.16, ухвалене за позовом Ідзиковської Людмили Володимирівни до Рибакової Є. Є., третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору – Веселинівська селищна рада Веселинівського району Миколаївської області, про визнання права власності на квартиру за набувальною давністю, яке відбудеться 06.04.16, о 10.00, у приміщенні Апеляційного суду Миколаївської області за адресою: м. Миколаїв, вул. Садова, 2а.

* * *

Центральний районний суд м. Миколаєва повідомляє, що слухання цивільної справи за позовом Бурлакова Сергія Олеговича до Бурлакової Альони Станіславівни про стягнення аліментів на малолітніх дітей у твердій грошовій сумі призначено на 07.04.16, о 14.00.

Адреса суду: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 41/12, каб. № 9.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

* * *

Заводський районний суд м. Миколаєва повідомляє, що розгляд цивільної справи за позовом Кравченко Лариси Іванівни до Миколаївської міської ради, Орди Тетяни Вікторівни про встановлення факту прийняття спадщини та визнання права власності на домоволодіння за законом відкладено на 05.04.16, о 8.30.

Відповідачу Орді Тетяні Вікторівні необхідно з’явитись у судове засідання, яке відбудеться у приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва за адресою: м. Миколаїв, вул. Радісна, 3, каб. 27.

У разі неявки відповідача справу буде розглянуто за його відсутності.

Добавить комментарий